Kaymakam Keklik ve Başkan Altun, Öğrencilerle Birlikte Fidan Dikti

24 Nisan 2017
0 Haber Yorum

Selim Kaymakamı Mehmet Keklik ve Belediye Başkanı Coşkun Altun, öğrencilerle birlikte fidan dikti, dikilen fidanlara can suyu verdi.


Selim Kaymakamı Mehmet Keklik ve Belediye Başkanı Coşkun Altun, öğrencilerle birlikte fidan dikti, dikilen fidanlara can suyu verdi.Orman İşletme Şefliği’nce okullara yönelik ağaçlandırma çalışmaları kapsamında Selim Osman Bakırcı Anadolu İmam Hatip Lisesi bahçesine fidan dikimi yapıldı.

Orman İşletme Şefliği’nin okullara yönelik ağaçlandırma çalışmaları çerçevesinde devam eden etkinliğe, Kaymakam Mehmet Keklik, Belediye Başkanı Coşkun Altun, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cengiz Aydın ve daire amirleri katıldı.
Etkinlikte öğrenci ve öğretmenlerle birlikte okul bahçesine çam fidanları dikildi. Fidanlar dikilip can suyu verildikten sonra Kaymakam Keklik, öğrencilerin sınav başarı durumları hakkında öğrencilerden bilgi alırken, öğrencilere üniversite okumanın önemini, anlattı.

Öğrencilerle birlikte fidan diken Kaymakam Mehmet Keklik ve Belediye Başkanı Coşkun Altun, öğrencilerden diktikleri fidanları korumalarını istedi. Fidan dikiminin ardından Keklik ve beraberindekiler okuldan ayrıldı.

kaymakam-keklik-ve-baskan-altun,-ogrencilerle-birlikte-didan-dikti-(1).jpgkaymakam-keklik-ve-baskan-altun,-ogrencilerle-birlikte-didan-dikti-(2).jpgkaymakam-keklik-ve-baskan-altun,-ogrencilerle-birlikte-didan-dikti-(3).jpgkaymakam-keklik-ve-baskan-altun,-ogrencilerle-birlikte-didan-dikti-(4).jpg

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketÇok Okunanlar Çok Okunanlar
Son YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber