sanalbasin.com üyesidir

Kaymakam Dolu ödülünü Bakan Ala’nın elinden aldı

14 Ocak 2016
0 Haber Yorum

Kaymakam Dolu ödülünü Bakan Ala’nın elinden aldı
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&

SELİM KAYMAKAM ERDİNÇ DOLU ÖDÜLÜNÜ İÇİŞLERİ BAKANI EFKAN ALA’NIN ELİNDEN ALDI
Kars Selim Kaymakamı Erdinç Dolu, Şehit Kaymakam Ersin Ateş Üstün Hizmet ödülünü İçişleri Bakanı Efkan Ala’nın elinden aldı.
Ankara Gölbaşı Vali Galip Demirel Vilayetler Evi’nde yapılan törene İçişleri Bakanı Efkan Ala, eski İçişleri Bakanı Abdulkadir Aksu, eski Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, eski Devlet Bakanı Güldal Akşit, Sayıştay Başkanı Doç. Dr. Recai Akyel, Milletvekilleri ve Mülki İdare Amirleri katıldı.
Kaymakam Dolu’yu mutlu gününde yalnız bırakmayan Karslı Danıştay Üyeleri Hicabi Ece, Mevlüt Atbaş, Kamuran Erboğa ve Ankara Büyük Şehir Belediyesi Zabıta Şube Müdürü Faik Ece, İlçe Belediye Başkanı Coşkun Altun da törene katılım sağladılar.
Kaymakam Erdinç Dolu’nun ödüle layık görülmesinde; 2012 yılından itibaren görevini sürdürdüğü Selim ilçesinde, yasal olarak yüklendiği görev ve sorumluluklarının yanında, sahip olduğu yönetici liderlik özelliğini ve sosyal bilimlere olan ilgisini aktif şekilde kullandı. Kamu kurum ve kuruluşlarıyla işbirliği sağlayarak vatandaş odaklı çağdaş kamu yönetimi anlayışıyla kaliteli hizmete önem verdi. Kamu kaynaklarını etkin ve verimli kullanmasının yanında Sivil Toplum Örgütleri ve hayırsever işadamlarıyla bizzat görüşerek katma değer sağladı, eğitimden sağlığa toplumsal eşitsizlikten toplumsal kalkınmaya kadar birçok alanda Etkin Devlet-Etkin Vatandaş, Engelsiz Devlet- Engelsiz Vatandaş anlayışı ve Sosyal Devlet ilkesiyle başlattığı çalışmalar neticesinde devlet ile halkın kaynaşması sağlandı, eğitim, sosyo-kültürel, ekonomik ve kırsal kalkınmaya yönelik katılımcı, sürdürülebilir projeleri hayata geçirdi.
Gerçekleştirilen projeler ve faaliyetler kapsamında KÖYDES yatırımları ve SYDV’nın rutin yardımları dışında 3 yılda 50 proje başarıyla yürütülerek 1.962.000 TL’si hayırsever vatandaşlar tarafından karşılanmak üzere toplamda 18.587.454,00 TL tutarında katma değer yaratıldı.
kha
Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber