Ana Sayfa > ARPAÇAY

Kars’tan haber turu
06 Mart 2014
Kars’tan haber turu
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ,GÜNCEL VE TARAFSIZ HABERLERLE HİZMETİNZDEYİZ,ALİ ÇELİK

SELİM KAYMAKAMI ERDİNÇ DOLU ÖĞRENCİLERLE ÖĞLE YEMEĞİNDE BİRARAYA GELDİ
Kars Selim Kaymakamı Erdinç Dolu ve Eşi Şenay Yerli Dolu, İlçe Emniyet Amiri 4.Sınıf Emniyet Müdürü Emin Topçu ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Cengiz Aydın, Atatürk Yatılı İlköğretim Bölge Okulunun pansiyonunda öğrencilerle öğle yemeğinde bir araya geldi.
Yemekte öğrencilerle yakından ilgilenen Kaymakam Dolu ve Eşi daha sonra öğrencilerin istifadesine sunulan, SODES dahilinde yaptırılan “Yurttan Sesler Projesi” kapsamında açılan müzik kurslarını da gezerek, kursların gidişatı ve kurslara katılım hakkında bilgi aldıktan sonra yurttan ayrıldı.
SELİM’DE İLÇE TARIM VE İLÇE ZİRAAT ODASINDAN KARDEŞ OKULLARA ZİYARET
Kaymakam Erdinç Dolu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cengiz Aydın, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Gültekin Şekerci ve Ziraat Odası Başkanı Necmi Ustabay, Baykara ve Söğütlü Okullarını ziyaret ettiler.
Selim Kaymakamlığı Proje Koordinasyon Ofisi tarafından hazırlanan ‘Kardeş Kurum Kardeş Okul Projesi’ kapsamında Selim Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ve Ziraat Odası Başkanlığı tarafından Baykara ve Söğütlü İlkokullarında okuyan 1.2.3.4 sınıf öğrencilerinin eğitimlerine katkı sağlamak için test kitapları, defter ve kırtasiye malzemeleri ve zeka oyunları dağıtıldı.  
Hediyelerini Kaymakam Dolu’nun elinden alan öğrencilerin mutluluğu gözlerinden okunurken, öğrencilerin eğitimlerine katkı sağlayabilmek için alınan eğitim malzemelerinden dolayı, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Gültekin Şekerci’ye ve Ziraat Odası Başkanı Necmi Ustabay’a teşekkür eden Kaymakam Erdinç Dolu öğrencilerle sohbet ettikten sonra okuldan ayrıldı.
AKYAKA’DA VERGİ HAFTASI KUTLAMALARI
Bu yıl 24 Şubat- 02 Mart tarihleri arasında kutlanan 25’inci Vergi haftası nedeniyle Kaymakam Osman Uğurlu, makamında İlçe Malmüdürü Meryem Derinoğlu ve beraberinde Maliye personelini kabul etti.  Belediye Başkanı Nevzat Deniz’in de bulunduğu kabulde Kaymakam Osman Uğurlu; Verginin ülke kalkınmasındaki önemine değinerek, Malmüdürü Meryem Derinoğlu şahsında tüm maliye personelinin vergi haftasını tebrik etti. Hafta münasebetiyle yapılacak etkinlikler hakkında bilgi aldı.  Daha sonra vergisini düzenli ödeyen esnaflara Malmüdürü Meryem Derinoğlu tarafından teşekkür belgesi verildi.
ARPAÇAY’DA “BİLİNÇLİ ÇİFTÇİ, BİLİNÇLİ ÜRETİM”
Arpaçay İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından hazırlanan ve uygulama takvimi başlatılan “Bilinçli Çiftçi, Bilinçli Üretim” projesi kapsamında Arpaçay köylerinde İlçe Müdürlüğü mühendisleri tarafından tarımsal ve hayvansal konularda uygulamalı eğitimlere başlandı.
Proje kapsamında yapılan eğitimlere yoğun ilgi gösteren  vatandaşlara bölgede sık görülen Brucella ve Şap gibi hayvan hastalıklarının sebepleri ve önlemlerine yönelik çalışmalar anlatıldı. Bunun yanında; aşılama, toprak işleme, yem bitkilerinin ekilişleri, gübre kullanımı, tarım sigortaları, mısır silajı ve ilaçlamanın önemi hakkında bilgilendirme eğitimleri yapıldı. Slayt eşliğinde görsel materyal ile de desteklenen eğitimlerde çiftçiler, anlatılan konularla ilgili görsel olarak bilgi sahibi oldular. Vatandaşlar, verilen eğitimlerin profesyonel kişiler tarafından verilmesinden ve eğitim sonundaki soru-cevap bölümünden oldukça memnun olduklarını ifade ettiler.
İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Muzaffer Özdemir; hayvancılığın bölgemiz açısından büyük önem taşıdığını, yapılan proje ve eğitimler sayesinde önümüzdeki yıllarda çiftçilerin daha bilinçli bir şekilde üretim yaparak daha fazla verim elde etmelerinin hedeflendiğini ifade etti. Proje takvimine göre şu ana kadar 4 köyde eğitimler bitirilmiş olup, bahar ayına kadar eğitimlerin tamamlanması planlanıyor.
ARPAÇAY’IN ÖĞRETMENLERİ SERTİFİKALARINI SARIKAMIŞ’TA ALDILAR
Arpaçay İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından geleneksel hale gelen Sarıkamış Gezisi, bu yıl yeni atanan öğretmenlerimizin katılımıyla tekrar yapıldı.
Arpaçay Öğretmenevi önünden hareket ederek, Sarıkamış’a götürülen öğretmenler, öncelikle manevi duyguların doyumunu yaşadıkları Sarıkamış Şehitliği’ni ziyaret ettiler ve bu vatan için donarak şehit olmuş Türk büyüklerimizi andılar. Sarıkamış Kayak Merkezinde teleferikle manzara turları atarak, kayak keyfi yaptılar. Bu anlarda öğretmenlerimizin son derece eğlenceli saatler geçirdikleri gözlendi. İlerleyen saatlerde dinlenme salonuna geçen öğretmenlerimiz bir süre yorgunluklarını attıktan sonra hep birlikte yemek programına geçildi.
Yemekte bir konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Hayrettin Karakuzu, “Öğretmenlik Mesleğine ve Arpaçay’a hoş geldiniz” diyerek konuşmasına başladı. Öğretmenlik mesleğinin temelini sevginin oluşturduğunu ifade eden Karakuzu, yeni yetişmekte olan nesillere rehberlik ederek yön verecek kişilerin öğretmenler olduğunu dile getirdi. Öğretmenliğin bazı özel yetenek ve yaratıcılığı gerektirdiğini, bu mesleği icra eden kişilerin hem bir sanatçı, hem de birer bilim adamı olduklarını söyledi. Bölgenin yaşam şartlarındaki zorlukların kendilerini yıldırmaması gerektiğini, mesleklerine ve öğrencilerine sımsıkı sarılmalarını isteyen Karakuzu,  öğretmenlerin, her yönüyle öğrencilere ve topluma örnek teşkil edecek hareketler içinde bulunmalarını istedi.
İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Taner Atakişi ise konuşmasında öğretmenlerin moral ve motivasyonlarını yüksek tutmak istediklerini ve bu amaçla öğretmenlere yönelik olarak yapılan her çalışmanın, her etkinliğin ilçemiz öğrencilerine ve onların eğitimlerine yönelik yapılan bir çalışma olduğunu vurguladı. Ayrıca bu etkinliklerin öğretmenlerin istemeleri halinde yine devam edeceğini de sözlerine ekledi. Atakişi, öğretmenlere yönelik olarak yapılan bu çalışmaların meyvesini verdiğini ise şöyle açıkladı:
“2013-2014 Eğitim Öğretim Yılında ilk defa uygulanan Türkiye genelinde 8. Sınıflara yönelik olarak altı dersten yapılan ortak sınavlarda, İlçemiz öğrencilerinin sınav ortalamalarının Kars’ın diğer ilçelerine göre en başarılı ilçedir. Bu başarı da hepimizindir.
Konuşma sonrası Sertifika Törenine geçildi. Sertifikalarını alan öğretmenlerin yaşadığı heyecan ve duygulu anlar görülmeye değerdi.
Gelenek haline gelen bu etkinlikten çok keyif aldıklarını, çok mutlu ve eğlenceli bir gün geçirerek, gezinin katılımcılara büyük bir moral olduğunu ifade eden öğretmenler, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü idarecilerine teşekkür ettiler.
ARPAÇAY’DA GERÇEĞİ ARATMAYAN TATBİKAT!
1-7 “Mart Deprem Haftası” nedeniyle Arpaçay Anadolu Lisesi Sivil Savunma Kulübü öğrencileri tarafından, tüm öğrencilerin katılımıyla gerçeği aratmayacak deprem ve yangın tatbikatı yapıldı. Öncelikle sınıflarda öğrencilere deprem ve yangın anında yapmaları gerekenler hakkında bilgi veren idareci ve öğretmenler, daha sonra öğrendiklerini uygulamada göstermek açısından öğrenciler için deprem ve yangın anında yapılacakları tatbikatla gösterdi.
Birebir afet anının canlandırılmak istenmesi nedeniyle tatbikata okuldaki tüm öğretmen, personel ve öğrenciler katıldı. Oluşturulan deprem ve yangın senaryosu gereği, tatbikat çalan siren sesleriyle başladı. Öğrenciler, oldukça soğukkanlı ve hızlı bir şekilde üst katlardan başlayarak derslikleri ve okul binasını tahliye ederken, önceden belirlenmiş olan toplanma alanlarında toplanıldı. Burada yangın söndürme konusunda eğitim verilen öğrencilerin, temsili olarak yakılan ateşi yangın tüpleri ile söndürmeleri ile tatbikat sonlandırıldı.
Yapılan tatbikatı dışarıdan meraklı ve heyecanlı bir şekilde izleyen vatandaşlarda deprem ve yangın anı ile sonrasında yapılması gerekenler konusunda bilgi sahibi oldular.
Deprem ve yangının hayatımızda her an yaşayabileceğimiz bir felaket olduğunu hatırlatan Milli Eğitim Müdürü Hayrettin Karakuzu, bu tür faaliyetlerin her zaman tatbikatlarda kalmasını diliyoruz diyerek, yapılan tatbikatla öğrencilerin deprem ve yangın anında ve sonrasında yapılması gerekenleri kavradıklarını ve benzer bir felakete karşı hazırlıklı olduklarını ifade etti.
(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) 

 


Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer ARPAÇAY Haberleri

Başlık Tarih
 
Arpaçay ve Aras Nehrinin su ölçümü yenilenen AGİ ile yapılacak03 Ocak 2019
Arpaçay’da “Kültürün Senin Kimliğindir” sergisi10 Aralık 2018
Arpaçay’da Muhtarlar toplantısı10 Aralık 2018
Kars’ta askerden terör propagandası, serbest bırakıldı03 Kasım 2018
Arslan ve Kılıç parke taş döşedi06 Ağustos 2018
Karslı çobana 'Ermeni' dayağı29 Haziran 2018
Arpaçay'da büyükbaş hayvan kaçakçılarına operasyon30 Mayıs 2018
Arpaçay Kaymakamı Koç, iftar yemeğinde Mehmetçikle bir araya geldi24 Mayıs 2018
Arpaçay Koçköy Göleti İnşaatında çalışmalar devam ediyor02 Mayıs 2018
Arpaçay'da 2 farklı kaza: 6 yaralı30 Nisan 2018
Arpaçay'da Yayla sorunu Valiliğe taşındı30 Nisan 2018
Arpaçay'da kaçak silah satan 2 kişi yakalandı20 Nisan 2018
Arpaçaylılardan Mehmetçiklere canlı koyun desteği23 Mart 2018
Vali Doğan muhtarlarla buluştu01 Mart 2018
Kars Valisi Doğan, “Arapça Dil Sınıfı”nın açılışını gerçekleştirdi16 Şubat 2018
Altay, Beyribey'i ziyaret etti08 Şubat 2018
Kars’ta gezi öğrencileri mahsur kaldı01 Şubat 2018
Vali Doğan, Sevgi Evi Çocuklarıyla Arpaçay Kütük Evde Bir Araya Geldi13 Ocak 2018
Arpaçay Çıldır yolunda kar engeli30 Kasım 2017
Kars’ta Trafik Kazası: 2 Ölü, 4 Yaralı06 Ağustos 2017
Arpaçay'da Trafik Kazası: 3 Yaralı23 Temmuz 2017
Arpaçay'da 12 Bin Adet Kenevir Ele Geçirildi19 Temmuz 2017
Araç, koyun sürüsüne daldı20 Mayıs 2017
Kars’ta Trafik Kazası: Bir Kişi Hayatını Kaybetti24 Nisan 2017
Kars Arpaçay’dan Bakan Arslan’a “EVET” selamı31 Mart 2017
Arpaçay Belediyesi’nin Karla Mücadelesi03 Şubat 2017
Kars’ta Tipiden Kapanan Yolda Araçlar Yolda Kaldı03 Şubat 2017
Arpaçay Bir Ev Tamamen Yandı31 Ocak 2017
Arpaçay Çıldır yolu kar dolu29 Ocak 2017
Arpaçay’da çıkan kavgada 13 kişi yaralandı17 Ocak 2017
Kaymakam Onur Şatıroğlu Arpaçay'da Görevine Başladı04 Ocak 2017
2017'de Utandıran Tablo...03 Ocak 2017
Başkan Altay’ın esnaf ziyaretleri29 Aralık 2016
Arpaçay’da gece-gündüz kar temizliği27 Aralık 2016
Kars’ta Trafik Kazası: 2 Yaralı24 Aralık 2016
Çalışmanın yaşı yok10 Aralık 2016
Sorunlar yerinde çözülecek16 Kasım 2016
Arpaçay’da Kurtuluş’un 96. Yılı04 Kasım 2016
Arpaçay Belediyesi Bursa Büyükşehir ile kardeş oldu21 Ekim 2016
Başkan Erçetin Altay’dan eğitim kurumlarına ziyaret06 Ekim 2016
Arpaçay’da 20 Ton Ot Yanarak Kül Oldu05 Ekim 2016
Arpaçay Kaymakamlığı ilçeyi şantiyeye çevirdi11 Temmuz 2016
ARPAÇAY’DA ÖĞRENCİLERİN SERGİSİ İLGİ GÖRDÜ10 Haziran 2016
KAYMAKAM ÖĞRENCİLERLE UÇURTMA UÇURDU02 Mayıs 2016
Köyde Yangın Çıktı Ev Kül Oldu30 Nisan 2016
Kuzuların koyunlarla buluşması20 Nisan 2016
ARPAÇAY’DA YAŞLILAR ZİYARET EDİLDİ20 Nisan 2016
ARPAÇAY BELEDİYESİ’NİN ARAÇ FİLOSU GÜÇLENDİRİLDİ11 Nisan 2016
Arpaçay’da kaçak sigara ele geçirildi31 Mart 2016
İlçelerden haber turu29 Mart 2016
ARPAÇAY YBO YILDIZ KIZLAR FUTBOL’DA İL ŞAMPİYONU17 Mart 2016
Kurt sürüsü 100 koyunu telef etti13 Mart 2016
Arpaçay Gençlik Merkezi tamamlandı!01 Mart 2016
TEOG sınavında başarılı olan öğrencilere kayak gezisi24 Şubat 2016
Karslı şehidin vasiyeti yürekleri burktu21 Şubat 2016
Karslı Astsubay Doğukan Tazegül şehit oldu21 Şubat 2016
Arpaçay 3 Kasım YBO’dan bir başarı daha20 Şubat 2016
‘Birlikte Okuyoruz’ Projesi devam ediyor17 Şubat 2016
Arpaçay’da SERKA Proje Tanıtımı Yapıldı17 Şubat 2016
Halk Eğitimde El Sanatları Sergilendi12 Şubat 2016
Arpaçay 3 Kasım YBO’nun gurur tablosu11 Şubat 2016
Köylülerden müthiş dayanışma örneği09 Şubat 2016
Arpaçaylılardan İstanbul’da muhteşem Dayanışma Gecesi03 Şubat 2016
Arpaçay Kaymakamı Önder’in köy ziyaretleri06 Ocak 2016
ARPAÇAY 3 KASIM YILDIZ KIZLAR VOLEYBOL İL BİRİNCİSİ29 Aralık 2015
Arpaçay’da ihtiyaçlar gideriliyor!08 Aralık 2015
Taşlıağıl’dan Hayvan Çaldılar21 Ekim 2015
Gökhan Altun: Göründüğü Gibi Değil12 Ekim 2015
Kaymakam Lokman Önder, Köy Ziyaretlerinde09 Ekim 2015
Yıllardır değişmeyen elektrik hatları vatandaşı isyan ettiriyor08 Ekim 2015
Arpaçay´da Öğretmenler Toplantısı06 Ekim 2015
Kars’ta İlköğretim Haftası açılışı01 Ekim 2015
Arpaçay Kaymakamı Lokman Önder görevine başladı13 Ağustos 2015
Arpaçay’da Toplu Sünnet Coşkusu12 Ağustos 2015
KAYMAKAM ERDEM VEDA MESAJI YAYINLADI21 Temmuz 2015
Kaymakam Faruk Erdem Arpaçay’ın fahri hemşehrisi oldu12 Temmuz 2015
Kars-Arpaçay yolundaki kazada 7 kişi yaralandı09 Temmuz 2015
Kaymakam Erdem İftarı Mehmetçikle Yaptı09 Temmuz 2015
Koçköy Grup Yolu Sıcak Asfalta Kavuşuyor08 Temmuz 2015
Yaşlılar İçin Örnek Proje Hayata Geçti08 Temmuz 2015
Arpaçay yolunda kaza: 3 yaralı06 Temmuz 2015
100 yıldır dönüyor29 Haziran 2015
Arpaçay Kaymakamın'dan Şehit ve Gazi Yakınlarıyla Anlamlı İftar26 Haziran 2015
Elektrik borcu için kaz yetiştiriyor24 Haziran 2015
Manisa’dan Arpaçay’a Dostluk Gezisi22 Haziran 2015
Aşkına özgürlük bekliyor21 Haziran 2015
Gülyüzü Köyünde TÜBİTAK Fuarı01 Haziran 2015
Tomarlı’daki Güler Ailesi’nin ölen çocuklarının otopsi raporları bekleniyor01 Haziran 2015
Tomarlı Köyü’nde acılı Güler ailesine yeni bir ev yapılacak01 Haziran 2015
Tomarlı Köyü’nde Güler Ailesiyle ilgili gelişmeler29 Mayıs 2015
Kars’ta esrarengiz ölümler26 Mayıs 2015
Kurum Amirleri Kıraç Köyünde Toplandı26 Mayıs 2015
Rusların Yol Basan’ı Katof23 Mayıs 2015
Başarılı Minikler İçin Manisa-İzmir Gezisi Düzenlendi23 Mayıs 2015
Arpaçay’da SODES Çalışmaları23 Mayıs 2015
Arpaçay’da 19 Mayıs Kutlamaları20 Mayıs 2015
Engelli Haftası Ziyaretleri14 Mayıs 2015
Arpaçay’da eğitim yatırımları05 Mayıs 2015
Fen Lisesi Kazanan Öğrencilere Bilgisayarları verildi29 Nisan 2015
Köy hizmetlerinden Memnun musunuz?28 Nisan 2015
Kaymakam Erdem’in 23 Nisan mesajı23 Nisan 2015
Aşık Şenlik, Murat Çobanoğlu ve Şeref Taşlıova Arpaçay’da Anıldı15 Nisan 2015
Arpaçay Daire Amirleri Akçakale Köyünde06 Nisan 2015
Okullara 20 Adet Bilgisayar Takviyesi06 Nisan 2015
Korucularla Koçköy Jandarma Karakolunda Yemek06 Nisan 2015
Anne Adaylarına Gebelik Eğitimleri Başladı01 Nisan 2015
Kütüphane Haftasında Kitap Hediyesi01 Nisan 2015
Arpaçay´da Bir İlk: TUBİTAK Projesi Bölge Elemelerinde29 Mart 2015
92 yaşındaki Arslan dedenin sağlıklı yaşam sırrı13 Mart 2015
Arpaçay’ın 12 Mart klibi13 Mart 2015
Yeşilay Haftası Ekinlikleri12 Mart 2015
ARPAÇAY’DA ANLAMLI GÜNDE ANLAMLI ZİYARET09 Mart 2015
“Arpaçay’da Kadın Olmak” Fotoğraf Yarışması Sonuçlandı07 Mart 2015
Arpaçay Kaymakamı Faruk Erdem’in 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı07 Mart 2015
Veli ve Okul Ziyaretleri Devam Ediyor06 Mart 2015
Evde Bakım Hizmetleri Devam Ediyor05 Mart 2015
Erçetin Altay: Hocalı’da yaşananlar tam bir vahşettir27 Şubat 2015
Arpaçay’da Kanser Hastalığı Farkındalık Çalışmaları24 Şubat 2015
Kafkas Kartalı Şeyh Şamil’i Anma Programı22 Şubat 2015
Genç Yıldızlar Yine Dereceyle Döndü18 Şubat 2015
Karla Mücadele Devam Ediyor14 Şubat 2015
Meydancık köyünde at tutkusu12 Şubat 2015
Hünerli Eller Kendi İşinin Patronu Oldu31 Ocak 2015
Mesleki Kariyer Günleri Başladı23 Ocak 2015
Muharrem Yıldız Arpaçay’da Adaylık Sinyali Verdi22 Ocak 2015
İlhan Hocamızı Ebediyete Uğurladık20 Ocak 2015
Arpaçay Göldalı Köyü Derneğinden Muhteşem Gece20 Ocak 2015
Geniş Çaplı Proje Toplantısı18 Ocak 2015
Öğrenci Koçluğu Projesi15 Ocak 2015
Okullarda Tadilat Çalışmaları14 Ocak 2015
Arpaçay Söğütlü’de misafirlere tandırda kaz ikramı14 Ocak 2015
Arpaçay’da Proje Değerlendirme Toplantısı06 Ocak 2015
Gülyüzü Köyü Okuluna Sürpriz Ziyaret05 Ocak 2015
Kanser Hastası Özkaya’ya anlamlı Ziyaret30 Aralık 2014
Arpaçaylı Kurum Amirlerinden Anlamlı Ziyaret26 Aralık 2014
Arpaçay’da Mobese Faaliyete Geçti22 Aralık 2014
Arpaçay Kaymakamı sabah kahvaltısında Melik Köyü okulundaydı18 Aralık 2014
Arpaçay’da 17 köy 3 gündür karanlığa gömüldü!08 Aralık 2014
Arpaçay Kaymakamı Yeni Hastane İnşaatında İncelemede Bulundu08 Aralık 2014
Engellilere “Erdem”li ziyaret!05 Aralık 2014
Kar ve buz kazaları05 Aralık 2014
Arpaçay Kaymakamından sahada çalışan gazetecilere başarı plaketi05 Aralık 2014
2014 yılının son toplantısı Kaymakamlıkta yapıldı01 Aralık 2014
Hizmet aşkı, kar engelini aşıyor01 Aralık 2014
İstanbul’dan Arpaçay’a Eğitim desteği01 Aralık 2014
Sınır İlçelerin Kaymakamları Sınır Taburunda26 Kasım 2014
Arpaçay Belediye Başkanı Öğretmenlere karanfil dağıttı26 Kasım 2014
Arpaçay´da başlayan 24 Kasım coşkusu Kars´ta sona erdi26 Kasım 2014
Tandırlar yerini fırınlara bıraktı26 Kasım 2014
Haftanın Konusu Organ Bağışı23 Kasım 2014
Yatırım Planlama ve Değerlendirme Toplantısı19 Kasım 2014
Kar yağdı, köylerde kış telaşı yaşanıyor17 Kasım 2014
Fotoğraf Yarışması Ödülleri Sahiplerini Buldu13 Kasım 2014
Arpaçay’ın kurtuluşu İZLE10 Kasım 2014
Arpaçay 2. Rahvan At Yarışları Türkiye Şampiyonası İZLE10 Kasım 2014
Kars Ülkü Ocakları Arpaçay’da10 Kasım 2014
Arpaçay Protokolü Aşura Gününde Meydancık Köyündeydi04 Kasım 2014
Arpaçay’da Rahvanda Saf Kan At Yarışları yapıldı03 Kasım 2014
Arpaçay Kaymakamlığının Köy Ziyaretleri27 Ekim 2014
Sigara Denetimleri Hız Kesmeden Devam Ediyor27 Ekim 2014
Ankara’da Arpaçay Rüzgarı!23 Ekim 2014
İhtiyaç Sahiplerine Kömür Dağıtımı Başladı15 Ekim 2014
Arpaçay’ın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 94. Yılı Etkinlikleri14 Ekim 2014
Muhtaç Vatandaşlar Yeni Evlerine Kavuşuyor13 Ekim 2014
Komşulara Bayram Ziyareti08 Ekim 2014
Melik Köyünde Kur´an Kursu Açılışı01 Ekim 2014
Öğretmenlerle Tanışma Toplantısı29 Eylül 2014
Büyükçatma´da Açılış Heyecanı26 Eylül 2014
Köylülerin dinamit kâbusu25 Eylül 2014
Kaymakamlık Komşu Aile Ziyareti24 Eylül 2014
Arpaçay Kaymakamının cirit merakı24 Eylül 2014
Kurum Amirleri Telek Köyünde Toplandı21 Eylül 2014
Arpaçay’da Kuduz Vakası17 Eylül 2014
Minik Metehan’ın Akülü Sandalye Heyecanı09 Eylül 2014
Şap Hastalığı Aşılama Kampanyası23 Ağustos 2014
Mevsimlik Tarım İşçileri Evlerine Kavuştu14 Ağustos 2014
Arpaçay Emniyetinin örnek komşuluğu14 Ağustos 2014
Arpaçay’da Engelli Ziyaretleri07 Ağustos 2014
Arpaçay’da Bayram Heyecanı29 Temmuz 2014
Arpaçay’da Ermeni mezalimine uğramış şehitler için anıt yapıldı24 Temmuz 2014
Arpaçay Belediye Başkanının talepleri21 Temmuz 2014
Bakan Eker İsrail’e lanet okudu21 Temmuz 2014
Arpaçay Emniyet Amirliği ISO’da Son Aşamaya Geldi21 Temmuz 2014
Ramazan Yardımları Devam Ediyor18 Temmuz 2014
Arpaçay İlçe Jandarma Personelinden Veda18 Temmuz 2014
Arpaçay’da Kuduz Hastalığı ile Mücadele Sürüyor13 Temmuz 2014
Arpaçaylı Muhtarlar İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi13 Temmuz 2014
Kars Valisi Günay Özdemir Arpaçay’da09 Temmuz 2014
Arpaçay Komşuluk Projesi06 Temmuz 2014
Arpaçay’da Anlamlı İftar05 Temmuz 2014
Toplum Yararına Çalışma Programı Sona Erdi02 Temmuz 2014
5. Koç ve Kültür Festivali30 Haziran 2014
Arpaçay’da sigara denetimleri30 Haziran 2014
Yeni Camii yenilendi27 Haziran 2014
Yaya Devriye Uygulaması Başladı25 Haziran 2014
5. Koç ve Kültür Festivali24 Haziran 2014
Arpaçay’ın yenilenen vakıf binası hizmete açıldı24 Haziran 2014
Turnuva Şampiyonları Ödüllerini Aldı24 Haziran 2014
Kars Günlerinde Arpaçay Rüzgarı18 Haziran 2014
Arpaçay’da Kuduz Aşılama Kampanyası10 Haziran 2014
Daha Güvenli ve Huzurlu Bir Arpaçay09 Haziran 2014
Yetenekli Miniklere Saz Hediyesi07 Haziran 2014
Arpaçaylı Minik Mucitlerin Bilim Şenliği07 Haziran 2014
Arpaçaylı Öğrencilere Gezi ödülü03 Haziran 2014
Çobanlık ve Sürü Yönetimi Kursu Arpaçay’da başlıyor03 Haziran 2014
Arpaçay’da komşuluk örneği03 Haziran 2014
Kermes Heyecanı ve Yılsonu Şenliği30 Mayıs 2014
Arpaçay’da yetkili sendika Eğitim Bir -Sen28 Mayıs 2014
Yetenekli Ellerin Resim Sergisi28 Mayıs 2014
Yılın Ebesi Arpaçay’dan26 Mayıs 2014
Gelin Tanış Olalım Polisimizi Tanıyalım23 Mayıs 2014
Arpaçay’da Komşuluk Haftası Kutlandı22 Mayıs 2014
Hünerli eller sergide buluştu21 Mayıs 2014
Devamsız Öğrencileri İkna Çabaları Sürüyor16 Mayıs 2014
Arpaçay’da Açık Kapı Günleri Başladı09 Mayıs 2014
Arpaçay’da Açık Kapı Günleri Başladı09 Mayıs 2014
Arpaçay’da Kermes Heyecanı09 Mayıs 2014
Arpaçay’da tiyatro şenliği04 Mayıs 2014
3 Mayıs Dünya Basın Özgürlüğü Günü02 Mayıs 2014
Arpaçay Bakır İşlemeciliği TRT Haber’de27 Nisan 2014
Dönembaşı Meclis Toplantısı12 Nisan 2014
Aşık Şenlik ve Murat Çobanoğlu Arpaçay’da anıldı05 Nisan 2014
Kayıp şahsı öldürmüşler05 Nisan 2014
Arpaçay belediyesinde devir teslim04 Nisan 2014
Alibey İnce’den 5 gündür haber alınamıyor, kayıp aranıyor haberleri01 Nisan 2014
Arpaçay’da Bakırcılık Sanatı Markalaşıyor27 Mart 2014
Tepecik Köyü yangınının yaraları sarılıyor26 Mart 2014
Arpaçay’dan haber turu25 Mart 2014
Arpaçay’da Çanakkale törenleri18 Mart 2014
Kağızman’da Çanakkale Şehitleri anıldı18 Mart 2014
Arpaçay Müftülüğü’nden Sosyal ve Kültürel Programlar11 Mart 2014
“Arpaçay’da Kadın Olmak” Konulu Fotoğraf Yarışması09 Mart 2014
Erdem’in 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı09 Mart 2014
Arpaçay’da 8 Mart ziyaretleri09 Mart 2014
Arpaçay Emniyeti uyardı: Dolandırıcılara dikkat!05 Mart 2014
Arpaçay ve Digor’dan haber turu03 Mart 2014
Arpaçay’daki yangın hakkında03 Mart 2014
Alkış’tan motivasyon semineri28 Şubat 2014
Sağlık Sevenler Derneği Arpaçay Okuma Salonunu ziyaret etti17 Şubat 2014
Arpaçaylı Öğretmenler Ağrı Dağı’nda07 Şubat 2014
Arpaçay’da huzur toplantısı01 Şubat 2014
Arpaçay’dan haber turu30 Ocak 2014
Arpaçay Göldalı Köylülerinin Kaz Gecesi27 Ocak 2014
Zorlu Enerji’den Kars Arpaçaylı çocuklara karne hediyesi27 Ocak 2014
Çiğdem Perihan Aksoy projelerini açıkladı23 Ocak 2014
Arpaçay’da Kadın Olmak fotoğraf yarışması20 Ocak 2014
Halıcılık Sanatımızı Unutturmayalım!18 Ocak 2014
Metehan’a Evinde Eğitim Hizmeti08 Ocak 2014
Protokol Üyelerinin Arpaçay Ziyareti06 Ocak 2014
DSP’li Erçelebi: Arpaçay ve Susuz’da iddialıyız26 Aralık 2013

KAĞIZMANFM CANLI DİNLE


PLAYER TUŞUNA BAS,KAĞIZMANFM CEPTEN CANLI DİNLE,


KAĞIZMAN BELEDİYE BAŞKANI KİM OLSUN,?

NURİ TURAN: AKP
GÖĞERCİN ARAS: HDP
NEVZAT YILDIZ: MHP
KARARSIZLAR.

Sonuçlar
Facebook Beğen
Menü
Haber Editörü

           Ali Çelik

     0 538 37509 43

HUKUK DANIŞMANLARIMIZ :

Av:Seyfettin Kan

0 535 830 96 49
________________

Av: Kasım Yıldız          

0 532 287 84 08    
________________      

HESAP NO:İBAN:
IBAN: TR260001000343297626465001

____________ 

KAĞIZMAN'DA NOBETCİ ECZANELER

BU HAFTAKİ NÖBETCİ ECZANELER

PAZARTESİ-ŞİFA ECZANESİ

SALI--NUR ECZANESİ

CARŞAMBA-ALTUN ECZANESİ

PERŞEMBE--ARAS ECZANESİ


CUMA---KAĞIZMAN ECZANESİ

CUMARTESİ,YASİN ECZANESİ

PAZAR--TAMER ECZANESİ

BİZLERDE KAĞIZMANFM OLARAK HASTALARA ACİL ŞİFALAR DİLERİZ,

..
Üye Paneli
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
En Çok Okunan
Video Galeri
En Çok Yorumlanan
Foto Galeri
Takvim
Bugünkü Gazeteler
Anasayfa | Gazeteler | Foto Galeri | Video Galeri | Sohbet Odası
CH