sanalbasin.com üyesidir

Kars polisi umutlu yarınlar için takipte

17 Ağustos 2018
0 Haber Yorum

Kars İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü görevlileri tarafından yürütülen “ÇOGEP Umutlu Yarınlar İçin Takipteyiz” isimli proje hizmetini sürdürüyor.
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&

Kars'ta bulunan çocuklarla sürekli iletişim halinde bulunularak, hep birlikte huzurlu bir yaşam bilincinin oluşmasının sağlandığı projeyle, suç ve suçlu sayısında azalma, çocukların istismar edilmesinin önüne geçilmesi hedefleniyor.

Dikkatinin faydasız ve zararlı alışkanlıklardan çekilerek tüm yaşamları için faydalı odaklara yönlendirilmesinin de hedeflendiği çalışmada, birlik ve beraberliği sağlayarak aidiyet duygusunun kazandırılması için de çaba gösteriliyor.

Sosyal amaçlı etkinlikler neticesinde birlik-beraberlik ve kardeşlik duygusunun güçlendirilmesi ve sosyal hayata uyumlarının sağlanması amacıyla dezavantajlı 50 çocuk ile proje ortağımız olan Orman İşletme Müdürlüğünce belirlenen, Sarıkamış'ta bulunan Orman Fidanlığında ağaçlandırma çalışması yapıldı. Daha sonra çocuklarla birlikte Sarıkamış Soğuksu Piknik ve Mesire Alanında piknik etkinliği düzenlendi.

Kars İl Emniyet Müdürlüğü olarak; çocuklarımızı bilinçlendirmek adına gerçekleştirecekleri benzer organizasyonları yapmaya devam edileceği ifade edildi.

kars-polisi-umutlu-yarinlar-icin-takipte-(1).jpgkars-polisi-umutlu-yarinlar-icin-takipte-(2).jpgkars-polisi-umutlu-yarinlar-icin-takipte-(3).jpgkars-polisi-umutlu-yarinlar-icin-takipte-(4).jpg

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber