Kars polisi “can vermeden kan verdi”

11 Şubat 2019
0 Haber Yorum

Kars’ta polisler kan vermek için kuyruk oluşturdu.

Kars Emniyet Müdürlüğü personeli, Türk Kızılayı’na kan bağışında bulunarak Türkiye genelinde devam eden bağış kampanyasına destek verdi.

Kars’ta hayat kurtarmak için hayatlarını her türlü tehlikeye atan polisler kan bağışı kampanyasına katılarak gönüllü oldular. Kars İl Emniyet Müdürü Ümit Bitirik, kan bağışı için gönüllü olan personeli ziyaret ederek teşekkür etti.

Kampanya ile ilgili değerlendirmelerde de bulunan Bitirik, “Türk Kızılay’ı kuruluşundan beri ülkemizde yaptığı hizmetler hepimizin gözünün önünde. Bizde Kars Emniyet Müdürlüğü olarak halkımızın can ve mal güvenliği için yaptığımız çalışmaları değişik zamanlarda kamuoyuyla paylaşıyoruz. Asayiş Uygulamaları, geçen gün yaptığımız Önce Yaya uygulaması olan insanların hayatını, canını ve malını korumaya yönelik uygulamalarımız devam ediyor. Bugün de burada Kars Emniyet Müdürlüğü personeli Çevik Kuvvet yerleşkesinde önce buradaki arkadaşlarımız daha sonra diğer birimlerdeki arkadaşlarımız kan bağışında bulunacaklar. ‘Amacımız ülkemiz için canımız pahasına görev yaparken bugün de burada ‘can vermeden kan verelim’ dedik. İnşallah ülkemizin de diğer insanlarına bu vesileyle hem örnek olur hem de faydalı olur, hayırlı uğurlu olsun diliyorum.” dedi.

kars-polisi-“can-vermeden-kan-verdi”-(4).jpgkars-polisi-“can-vermeden-kan-verdi”-(2).jpgkars-polisi-“can-vermeden-kan-verdi”-(3).jpgkars-polisi-“can-vermeden-kan-verdi”-(1).jpg

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber