sanalbasin.com üyesidir

Kars Valisi Türker Öksüz: “Rehabilitasyona ihtiyacı olan öğrencilerimiz özel ilgi bekliyor”

25 Ocak 2019
0 Haber Yorum

Kars Valisi Türker Öksüz, özel bir Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde eğitim ve öğretim gören öğrencilere karneleri ile birlikte çeşitli hediyeler verdi.
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&

Tacettin DURMUŞ /kagizmanfm

Emniyet Müdürü Ümit Bitirik, Milli Eğitim Müdürü Gökhan Altun ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Aydın Acay ile birlikte rehabilitasyon merkezine gelen Vali Öksüz, öğrenci velileri ve öğretmenler ile bir süre görüşerek varsa sorunlarını dinledi.

Öğrencilere karneleri ile birlikte çeşitli hediyeler veren Vali Öksüz, okullarda eğitim ve öğretim gören çocukların özel ilgi beklediğini ve her birinin çok değerli olduğunu söyledi.

Devletin, Kars Valiliğinin ve Milli Eğitim Müdürlüğünün rehabilitasyon merkezlerinde eğitim ve öğretim gören dezavantajlı çocuklar ve gençler için tüm imkanlarını seferber ettiğini de söyleyen Vali Öksüz: “Yarı yıl boyunca öğrencilerimiz ve siz anne babalar fedakarlıkla okula geldiniz, öğrencilerimiz ile ilgilendiniz. Her kes yarıyıl boyunca yoruldu ve özel emek verdi. Tüm öğrencilerimizi, okul idaresini ve anne babaları tebrik ediyorum. Burada eğitim ve öğretim gören 250 öğrencimiz ile tek tek ilgilendiğinizi biliyoruz. Siz anne ve babaların çocuklarına özel ilgi göstermeleri elbette kolay değil. Onların sorunlarıyla ilgilenmek zor. Siz anne babalara da çok teşekkür ediyorum. Kendi hayatlarınızda da başarılar ve iyi tatiller diliyorum. Tatil sonrasında öğrencilerimizi size teslim ettiğimiz gibi tatil bitince bize getirir teslim edersiniz. Öğrencilerimizin hepsi bizler için çok kıymetlidir. Tüm öğrencilerimizle özel olarak ilgilenmeliyiz. Çünkü öğrencilerimiz ve tüm çocuklarımız çok kıymetlidir. Buradaki tüm öğrencilerimizi önemsiyoruz. Bizlerle birlikte siz öğretmen, idareci ve veliler olarak görevimiz onlara iyi eğitim vermek ve topluma kazandırmaktır. Devletimiz de, valiliğimiz de, milli eğitim Müdürlüğümüz ve okul idarecilerimiz de hep bu anlayışla hareket ediyor. Tüm imkanlarımız seferber ediyoruz. Bu ilgi ve alaka bundan sonrada böyle devam edecektir” dedi.

Öğrencilere karnelerini veren Vali Türker Öksüz, Emniyet Müdürü Ümit Bitirik, Milli Eğitim Müdürü Gökhan Altun ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Aydın Acay daha sonra okul önünde öğrenci, idareci ve anne babalar ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

kars-valisi-turker-oksuz-“rehabilitasyona-ihtiyaci-olan-ogrencilerimiz-ozel-ilgi-bekliyor”-(1).jpgkars-valisi-turker-oksuz-“rehabilitasyona-ihtiyaci-olan-ogrencilerimiz-ozel-ilgi-bekliyor”-(2).jpgkars-valisi-turker-oksuz-“rehabilitasyona-ihtiyaci-olan-ogrencilerimiz-ozel-ilgi-bekliyor”-(3).jpgkars-valisi-turker-oksuz-“rehabilitasyona-ihtiyaci-olan-ogrencilerimiz-ozel-ilgi-bekliyor”-(6).jpgkars-valisi-turker-oksuz-“rehabilitasyona-ihtiyaci-olan-ogrencilerimiz-ozel-ilgi-bekliyor”-(4).jpgkars-valisi-turker-oksuz-“rehabilitasyona-ihtiyaci-olan-ogrencilerimiz-ozel-ilgi-bekliyor”-(5).jpg

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber