Kars Valisi Türker Öksüz, sınıfa girip ders dinledi

12 Aralık 2018
0 Haber Yorum

Kars Valisi Türker Öksüz, okul ziyaretleri kapsamında sınıflara girerek öğrencilerle birlikte ders dinledi.

Belirli periyotlarla gerçekleştirildiği okul ziyaretleri kapsamında İsmet Paşa İlkokulu, Fevzi Paşa Ortaokulu ve Şehit Okan Koç İmam Hatip Ortaokullarını ziyaret eden Vali Öksüz, İl Milli Eğitim Müdürü Gökhan Altun’un okulların son durumu hakkında bilgi aldı.

Okul ziyaretlerinde sınıfları gezerek öğrenciler ile bir müddet sohbet eden Vali Öksüz, öğrencilere kitap hediye ederek okullarda incelemelerde bulundu.

Sınıf ziyaretlerinin ardından öğretmeler ile bir araya gelen Vali Öksüz, öğretmenlerden öğrencilerini, milli ve manevi değerlerine bağlı, temel insani değerleri benimsemiş, vatanına milletine bağlı, insanlara faydalı bireyler olarak yetiştirmelerini istedi.

Öğretmenlerin sorun ve isteklerini de dinleyen Vali Öksüz, öğretmenliğin zor, meşakkatli ve sabır isteyen bir meslek olduğunu belirterek, çocukların gelişiminde ve yarınlara hazırlanmasında aileler ile birlikte öğretmenlere çok büyük ve önemli görevler düştüğünü belirterek, kendilerine başarılar diledi.

kars-valisi-turker-oksuz,-sinifa-girip-ders-dinledi-(1).jpgkars-valisi-turker-oksuz,-sinifa-girip-ders-dinledi-(4).jpgkars-valisi-turker-oksuz,-sinifa-girip-ders-dinledi-(3).jpgkars-valisi-turker-oksuz,-sinifa-girip-ders-dinledi-(5).jpgkars-valisi-turker-oksuz,-sinifa-girip-ders-dinledi-(2).jpgkars-valisi-turker-oksuz,-sinifa-girip-ders-dinledi-(6).jpgkars-valisi-turker-oksuz,-sinifa-girip-ders-dinledi-(7).jpg

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber