Kars Valisi Türker Öksüz görüşmesini yaptı, Pazar günleri sıcak ekmek çıkacak!

19 Aralık 2018
0 Haber Yorum

Kars Valisi Türker Öksüz, Karslıların şikayetlerine duyarsız kalmayarak Pazar günü sıcak ekmek çıkması için gerekli görüşmeleri yaptı.

Kars’ta fırıncı esnafı tarafından Pazar günleri ekmek çıkarılmaması uygulamasına karşı çeşitli yakınma ve şikayetler, kamuoyu ve basın-yayın organlarında dile getirilmesi, BİMER, CİMER ve dilekçe yolu ile de daha önceki dönemlerde bu talep ve şikayetler Kars Valiliğine iletilmişti.

Söz konusu istek ve şikayetler üzerine, Kars Valisi Türker Öksüz, Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanlığı ve Kars Fırıncılar Odası Başkanlığı ile bir görüşme gerçekleştirdi.

Yapılan görüşmeler neticesinde; Kars’ta 23.12.2018 Pazar günüden itibaren nöbetçi fırın uygulamasına geçilmesi konusunda Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanlığı ve Kars Fırıncılar Oda Başkanlığı ile fikir birliğine varıldı.

Kars Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden yapılan açıklamada, "Nöbetçi fırın uygulamasında ilk etapta 4 adet nöbetçi fırın tarafından Pazar günleri taze ekmek çıkarılacak." denildi.

kars-valisi-turker-oksuz,-gorusmesini-yapti,-pazar-gunleri-sicak-ekmek-cikacak!.jpg

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber