Kars Valisi Türker Öksüz, çocuklarla birlikte Kazım Karabekir Kışlasını ziyaret etti

10 Aralık 2018
0 Haber Yorum

Kars Valisi Türker Öksüz, İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen organizasyonda bir grup çocukla birlikte 14. Mekanize Piyade Tugay Komutanlığı Kazım Karabekir Kışlasını ziyaret etti.

Çocuklarla sürekli iletişim halinde bulunularak hep birlikte huzurlu yaşam bilincinin oluşması, suç ve suçlu sayısında azalma, çocukların istismar edilmesinin önüne geçilmesi, dikkatinin faydasız ve zararlı alışkanlıklardan çekilerek tüm yaşamları için faydalı odaklara yönlendirilmesi, birlik ve beraberliği sağlayarak aidiyet duygusunun kazandırılması, sosyal amaçlı etkinlikler neticesinde birlik-beraberlik ve kardeşlik duygusunun güçlendirilmesi ve sosyal hayata uyumlarının sağlanması amacıyla düzenlenen programda Kazım Karabekir Kışlası Şeref Salonu, Doğu Kışla Camlı Köşk ziyaret edildi. 

Ziyarette çocuklara silah sergisi gezdirildi, tank ve zırhlı araçların tanıtımı yapıldı. 

Gezi programı, çocuklarla birlikte yemek yenilmesinin ardından sona erdi.

kars-valisi-turker-oksuz,-cocuklarla-birlikte-kazim-karabekir-kislasini-ziyaret-etti-(1).jpgkars-valisi-turker-oksuz,-cocuklarla-birlikte-kazim-karabekir-kislasini-ziyaret-etti-(2).jpgkars-valisi-turker-oksuz,-cocuklarla-birlikte-kazim-karabekir-kislasini-ziyaret-etti-(3).jpgkars-valisi-turker-oksuz,-cocuklarla-birlikte-kazim-karabekir-kislasini-ziyaret-etti-(4).jpg

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber