Kars Valisi Rahmi Doğan oyunu kullandı

25 Haziran 2018
0 Haber Yorum

Kars Valisi Rahmi Doğan ve eşi Gülden Gülüzar Doğan, oy kullanmak için geldiği okulda vatandaşlar gibi sıraya girerek sırasını bekledi.

Fevzi Çakmak Mahallesi’nde bulunan Cumhuriyet İlkokuluna eşi Gülden Gülüzar Doğan ile birlikte gelen Vali Doğan vatandaşların oy kullanmak için bulunduğu 1039 nolu sandık sırasına girerek sıranın kendisine gelmesini bekledi. Sıranın kendisine gelmesinin ardından Vali Doğan ve eşi oylarını kullandı.

Oy kullanımından sonra gazetecilere açıklama yapan Vali Doğan, “Cumhurbaşkanı seçimi ve Türkiye Büyük Millet Meclisi milletvekilini seçiyoruz. İlimizde huzurlu bir seçim gidiyor. Sabah 8 itibarıyla oy kullanma başladı. Ufak tefek bir iki olay dışında ciddi bir şey yoktur, inşallah 5 itibariyle de kullanma sonlanacak. Ben seçimin ülkemize, milletimize, devletimize, Vatanımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum. Milletimizin feraseti yüksektir, milletimiz en doğru karar verecektir. Hem ilimiz için hem ülkemiz için hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum.” dedi.

kars-valisi-rahmi-dogan-oyunu-kullandi-(1).jpgkars-valisi-rahmi-dogan-oyunu-kullandi-(2).jpgkars-valisi-rahmi-dogan-oyunu-kullandi-(3).jpgkars-valisi-rahmi-dogan-oyunu-kullandi-(4).jpgkars-valisi-rahmi-dogan-oyunu-kullandi-(5).jpgkars-valisi-rahmi-dogan-oyunu-kullandi-(6).jpgkars-valisi-rahmi-dogan-oyunu-kullandi-(7).jpgkars-valisi-rahmi-dogan-oyunu-kullandi-(8).jpgkars-valisi-rahmi-dogan-oyunu-kullandi-(9).jpgkars-valisi-rahmi-dogan-oyunu-kullandi-(11).jpg

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber