Kars Valisi Rahmi Doğan öğrencilerle bir araya geldi

06 Mart 2018
0 Haber Yorum

Kars Valisi Rahmi Doğan, belirli periyodlarla gerçekleştirdiği okul ziyaretleri kapsamında bugün Kafkas Üniversitesi Kalkınma Vakfı (KAKÜV) İlkokulu/Ortaokulunu ziyaret ederek, öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.

Ziyarette öğrencilerin yoğun ilgi ve sevgisiyle karşılanan Vali Doğan, öğrencilerle yakından ilgilenerek bir süre sohbet etti.  

Ziyaretinde okul yönetimi ve öğretmenler ile bir araya gelen Vali Doğan, öğretmenlere hitaben; öğrencilere, derslerinin haricinde ilimizin ve ülkemizin tarihi, turizmi ve kültürel değerleri hakkında bilgi vermelerini, İlimizde Ani Örenyeri başta olmak üzere diğer tarihi ve turistik yerlerin gezdirilerek öğrencilere tanıtılmasını istedi. 

Ziyaretinde okul yönetiminden okul hakkında bilgi alan Vali Doğan daha sonra okul yemekhanesinde öğretmen ve öğrencilerle öğle yemeğinde bir araya geldi. 

kars-valisi-rahmi-dogan-ogrencilerle-bir-araya-geldi-(1).jpegkars-valisi-rahmi-dogan-ogrencilerle-bir-araya-geldi-(2).jpegkars-valisi-rahmi-dogan-ogrencilerle-bir-araya-geldi-(3).jpegkars-valisi-rahmi-dogan-ogrencilerle-bir-araya-geldi-(4).jpeg

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber