Kars Valisi Rahmi Doğan muhtarlarla seçim güvenliğini konuştu

31 Mayıs 2018
0 Haber Yorum

Kars Valisi Rahmi Doğan, 24 Haziran 2018 günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimleri kapsamında Kars merkezine bağlı köy muhtarları ile bir araya geldi.

24 Haziran 2018 günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimlerinde Valilik olarak halkın hür iradesinin sandığa en iyi şekilde yansıması için alınan güvenlik tedbirleri ve çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunan Vali Doğan, seçimlerin güven ve huzur ortamında geçmesi için herkesin üstüne düşen görev ve sorumluluğu yerine getirmesi gerektiğini belirtti.

Konuşmasında, halkın iradesine etki edecek her türlü etken ve oluşumu Valilik olarak bertaraf edeceklerini vurgulayan Vali Doğan, seçimler kapsamında ilimizde beş köyde sandık birleştirilmesi yapılacağını söyledi.

Toplantıda Kars’ta yapılan çalışma ve projeler hakkında da açıklamalarda bulunan Vali Doğan, muhtarlara söz hakkı vererek onların sorun ve taleplerini dinledi.

Muhtarların sorun ve taleplerini dinleyen Vali Doğan, köylerde bu yıl içinde hayvan içme suyu ve içme suları başta olmak üzere birçok konunun çözüme kavuşacağını belirterek, diğer sorunların çözümü için ilgili kurum amirlerine talimatlarda bulundu.

Gazi Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıya; Vali Rahmi Doğan, Vali Yardımcısı Mehmet Halis Aydın ve Yusuf İzci, İl Jandarma Komutanı Osman Kılıç, İl Emniyet Müdürü Ümit Bitirik, daire ve kurum amirleri ile muhtarlar katıldı.

kars-valisi-rahmi-dogan-muhtarlarla-secim-guvenligini-konustu-(1).jpegkars-valisi-rahmi-dogan-muhtarlarla-secim-guvenligini-konustu-(2).jpegkars-valisi-rahmi-dogan-muhtarlarla-secim-guvenligini-konustu-(3).jpegkars-valisi-rahmi-dogan-muhtarlarla-secim-guvenligini-konustu-(4).jpegkars-valisi-rahmi-dogan-muhtarlarla-secim-guvenligini-konustu-(5).jpeg

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)


PLAYER TUŞUNA BAS,KAĞIZMANFM CEPTEN CANLI DİNLE,

 
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber