sanalbasin.com üyesidir

Kars Ülkü Ocakları’ndan Arpaçay ve Susuz İlçe Teşkilatlarına ziyaret

27 Ocak 2014
0 Haber Yorum

Kars Ülkü Ocakları’ndan Arpaçay ve Susuz İlçe Teşkilatlarına ziyaret
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&

Kars Ülkü Ocakları İl Başkanı Tolga Adıgüzel, Ülkü Ocakları Selim İlçe Başkanı Mücahit Dengiz, Ülkü Ocakları Sarıkamış İlçe Başkanı Önder Durak ve Kars Ülkü Ocakları il yönetiminden oluşan bir heyet ile Ülkü Ocakları Arpaçay İlçe Teşkilatını ve Susuz MHP Seçim İrtibat Bürosunu ziyaret etti.
İlk önce Ülkü Ocakları Arpaçay İlçe Teşkilatını ziyaret eden Tolga Adıgüzel, burada Arpaçay Ülkü Ocağı Başkanı Cemil Koç, MHP Arpaçay İlçe Başkanı Erkan Aslan, MHP Arpaçay Belediye Başkan Adayı Abdullah Kaya ve çok sayıda ülkücü tarafından karşılandı.
Ocak binasında bir konuşma yapan Tolga Adıgüzel; “ bizleri bugün burada bir araya getiren yüce Allah’a şükürler olsun. Hepinizce malum yerel seçimlere 2 ay gibi kısa bir zaman kaldı. Bu seçimler bizler için çok fazla önem arz etmektedir. Ülkemiz sancılı bir süreçten geçmektedir. İhanetler, bölücü faaliyetler, rüşvetler, yolsuzluklar almış başını gidiyor. Bunlara dur demek için, bunları bertaraf etmek için ve bunları tarihin kara sayfasına bir daha çıkmamak üzere gömmek için 30 Mart yeni bir başlangıcın tarihi olacaktır. Bugün ülkemizin Milliyetçi- Ülkücü Harekete ihtiyacı vardır. Bu ihanetlerin, bölücü faaliyetlerin, hırsızların, soysuzların, kara para aklayanların, fakir, gariban, yetim hakkı yiyenlerin hesabını Milliyetçi- Ülkücü Hareket elbette ki soracaktır. Türk milleti 17 Aralık’ı asla unutmamalı. 21. Yüzyılda insanımız açlığa, yoksulluğa mahkûm edilirken, iktidar ve yandaşları milyar dolarları zimmetlerine geçirerek insanlık tarihinin en büyük yolsuzluklarından birine imzalarını atmıştır. Bunlardan kurtulmak için yerel ve genel seçimlerde Milliyetçi- Ülkücü Hareketi iktidara taşımak her vatansever Türk’ün asli görevidir.” Dedi.
Karşılıklı soru cevaplı sohbetlerin ardından, Kars ülkü Ocakları İl Başkanı Tolga Adıgüzel, ilçe ocak başkanlarıyla istişare toplantısı düzenledi. Toplantının ardından Kars Ülkü Ocakları heyeti Susuz İlçesine doğru yola çıktı.
Kars Ülkü Ocakları’nı Susuz’da MHP Susuz İlçe Başkanı Celal Uzgur, MHP Susuz Belediye Başkan Adayı Engin Yamen ve çok sayıda Susuzlu vatandaş karşıladı.
Ziyaretlerinden dolayı bir konuşma yapan MHP Susuz Belediye Başkan Adayı Engin Yamen; “ bugün buraya gelerek bizleri fazlasıyla mutlu ettiniz. Allah hepinizden razı olsun. MHP olarak Susuz’da çok iddialıyız ve inanıyorum ki, 30 Mart akşamı Susuz’un o makûs talihini yıkacağız. Susuz ile ilgili çok geniş kapsamlı projelerimiz var. Susuz’u Kars’ın parlayan yıldızı yapacağız.” Dedi.
Kars Ülkü Ocakları Başkanı Tolga Adıgüzel ise, “seçim çalışmalarınızda sizleri kesinlikle yalnız bırakmayacağız. Devamlı gidip gelerek üzerimize düşen görevi yerine getireceğiz.  Bir Türk şehri olan Susuz’a 30 Mart akşamı Türk’ün mührünü vuracağız. Çıktığımız bu kutlu yolda gayret, azim, çalışma ve mücadele bizden, takdir milletimizden ve zafer yüce Allah’tandır.
Karşılıklı sohbetlerin ardından Kars Ülkü Ocakları İl Başkanı Tolga Adıgüzel ve beraberindeki heyet Kars’a doğru yola çıktı.
(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) 


 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber