Kars Küçük Sanayi Sitesi’nde Çöp Sorunu

14 Haziran 2017
0 Haber Yorum

Küçük Sanayi Sitesi’ndeki çöp yığınları ortalığa yayılırken, kaldırılmadığı için esnaf tarafından ateş verilerek yakılıyor.


Organize Sanayi Bölgesi ile Küçük Sanayi Sitesi yan yana olmasına rağmen, Küçük Sanayi Sitesi’ndeki çöplerin düzenli alınmaması sanayi esnafını isyan ettirdi.

Kars Belediyesi’nin temizlik işlerini özel bir şirkete ihale etmesinden sonra çöplerinin düzenli alınmadığından şikayetçi olan sanayi esnafı, konuyu Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta’ya taşıyacaklarını belirtti.

Küçük Sanayi Sitesi esnafı yol kenarına bırakılan çöp konteynırlarının yetersizliğinden yakınırken, sitede bulunan işyeri sayısına bakıldığında daha büyük konteynırların bırakılması gerektiğini ve gerekirse çöplerin günde iki defa alınması gerektiğini belirttiler.

Sanayi Sitesi’nde zamanında alınmayan çöpler esnaf tarafından ateş verilerek yakılıyor. Temizlik Şirketi’nin düzenli olarak almadığı çöpler etrafa pis koku yayıyor.

Sanayi Sitesi esnafı konuyu Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta’ya taşıyacak. Başkan Karaçanta’nın konudan haberi olmadığını ifade eden esnaf, Karaçanta’nın temizlik şirketine gerekli talimatı vereceğine inanıyor.

kars-kucuk-sanayi-sitesi’nde-cop-sorunu-(1).jpgkars-kucuk-sanayi-sitesi’nde-cop-sorunu-(2).jpgkars-kucuk-sanayi-sitesi’nde-cop-sorunu-(3).jpg

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)


PLAYER TUŞUNA BAS,KAĞIZMANFM CEPTEN CANLI DİNLE,

 
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber