Kars Kent Meydanında Jandarma sergisi

13 Haziran 2018
0 Haber Yorum

Kars Kent Meydanında Jandarma sergisi yoğun ilgi gördü.

Kars'ta Jandarma Teşkilatının 179'uncu kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında jandarmalar ve onların kullandıkları araç, teçhizat ve malzemelerin bulunduğu sergi açıldı. Düzenlenen tanıtım programında vatandaşlar, jandarmalar  ve onların kullandıkları araç, teçhizat ve malzemelerin bulunduğu sergiyi gezdi. Aralarında çocukların da bulunduğu ziyaretçiler, sergiye yoğun ilgi gösterdi.

Sergide jandarma ekiplerinin görevlerini ifa ederken kullandığı "Bomba İmha Robotu", bomba imha uzmanı kıyafeti ile bomba arama köpekleri özellikle çocukların ilgisini çekti.

Görevli jandarma personelleri vatandaşlara yaptıkları görev ve kullandıkları teçhizatlar hakkında bilgiler vererek amaçlarının her zaman halkın güven ve huzurunun tesisi olduğunu belirttiler.

Jandarma Teşkilatının 179'uncu kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında kurulan sergiyi Kars İl Jandarma Alay Komutanı Albay Osman Kılıç, İl Emniyet Müdürü Ümit Bitirik ve Kafkas Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sami Özcan ve çok sayıda vatandaş ziyaret etti.

kars-kent-meydaninda-jandarma-sergisi-(1).jpgkars-kent-meydaninda-jandarma-sergisi-(2).jpgkars-kent-meydaninda-jandarma-sergisi-(3).jpgkars-kent-meydaninda-jandarma-sergisi-(4).jpgkars-kent-meydaninda-jandarma-sergisi-(5).jpgkars-kent-meydaninda-jandarma-sergisi-(6).jpg

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:




Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*




(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnket



Son YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber