Kars Emniyeti, engelleri bir günlüğüne de olsa ortadan kaldırdı

18 Mayıs 2018
0 Haber Yorum

Kars’ta Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen “Özel Eğitime Gereksinim Duyan Çocuk ve Ailelerini Destekleme Projesi” kapsamında Kars Emniyet Müdürlüğü engelli öğrenciler için program düzenledi.

Ercüment DAŞDELEN /kagizmanfm

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen “Özel Eğitime Gereksinim Duyan Çocuk ve Ailelerini Destekleme Projesi”  kapsamında 10-16 Mayıs Engelliler Haftası nedeniyle Kars İl Emniyet Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu program çerçevesinde, bir kısım engelli öğrenciye Polis üniformaları giydirilerek Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü bahçesinde TOMA aracı ile su sıkılması gösterimi yapması sağlandı.

Program kapsamında MOBESE kamera odası gezdirilerek çocuklara tanıtım yapılarak telsiz konuşmaları yaptırıldı ve birlikte pasta kesilerek meyve suyu ikram edildi.

Gün boyu devam eden programda engelli öğrencilerin gönlünce eğlenmeleri sağlandı.

İl Emniyet Müdürü Ümit Bitirik makamında engelli çocukları ile ailelerini kabul etmesi ve çeşitli hediyeler vermesinin ardından çocukların engelleri bir günlüğüne de olsa ortadan kaldırılmaya çalışıldı.

kars-emniyeti,-engelleri-bir-gunlugune-de-olsa-ortadan-kaldirdi-(1).jpgkars-emniyeti,-engelleri-bir-gunlugune-de-olsa-ortadan-kaldirdi-(2).jpgkars-emniyeti,-engelleri-bir-gunlugune-de-olsa-ortadan-kaldirdi-(3).jpgkars-emniyeti,-engelleri-bir-gunlugune-de-olsa-ortadan-kaldirdi-(4).jpg

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketÇok Okunanlar Çok Okunanlar
Son YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber