Kars Dolunay Derneğinden Bakan Arslan’a Teşekkür

31 Temmuz 2017
0 Haber Yorum

Kars Dolunay Eğitim Kültür Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'a teşekkür etti.


Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız Sayın Ahmet ARSLAN’ın kardeşi Sayın Hacı Okan ARSLAN’nın vefatı nedeniyle çiçek-çelenk bedeli ve hayrat olarak Sayın Bakanımızın ricasıyla Derneğimize 21.07.2017-25.07.2017 tarihleri arasında toplam 236 690 TL bağışta bulunulmuştur.

Söz konusu bağışlar, Kurumsal Kapasitemizin Geliştirilmesinde, Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma alanlarında değerlendirilecektir.

Önceliğimiz ENGELLİLERİN VE ENGELLİ ÇOCUKLARININ EĞİTİMLERİ İLE ENGELLİLER İÇİN SOSYAL VE KÜLTÜREL ETKİNLİKLER olacaktır. Bu çerçevede Milli Eğitim Müdürlüğümüzle irtibata geçilecek il merkezi ve ilçelerdeki engelli öğrenciler ve engelli ailelerin çocukları tespit edilerek ihtiyaçları doğrultusunda bir yol belirlenecektir.

Yardımlaşma alanında Kars Valiliği Sosyal Yardımlaşma Vakfı, Kars Belediye Başkanlığı ve Kars’ta hizmet veren diğer Sivil Toplum Kuruluşlarıyla ve gönül dostlarımızla istişare edilecektir. Böylelikle yapılacak yardımların tam yerine gitmesi sağlanacak ve yardım suiistimalcilerine imkân tanınmayacaktır.

Çalışmalarımız Sayın Bakanımızın bilgisi dahilinde gerçekleştirilecek olup kamuoyuna yapılan çalışmalarla ilgili bilgilendirmelerde bulunulacaktır.

Bu vesile ile Sayın Hacı Okan ARSLAN ağabeyimize Allah’tan Rahmet, ailesine ve dostlarına sabır diler, acılı gününde bile engellileri düşünecek kadar yüce gönüllü Bakanımız Sayın Ahmet ARSLAN’a, kardeşinin acısını paylaşmak için hayrat olarak Derneğimize bağışta bulunan tüm KİŞİ ve KURULUŞLARA ayrıca bizlerden desteğini esirgemeyen Kars Halkına TEŞEKKÜRLERİMİZİ BORÇ BİLİRİZ.

ENGELSİZ BİR YAŞAM DİLEĞİYLE.

DOLUNAY EĞİTİM KÜLTÜR SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ YÖNETİM KURULU

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)


PLAYER TUŞUNA BAS,KAĞIZMANFM CEPTEN CANLI DİNLE,

 
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber