sanalbasin.com üyesidir

Kars Arpaçay’dan Bakan Arslan’a “EVET” selamı

31 Mart 2017
0 Haber Yorum

Kars’ın Arpaçay İlçesi’nde Belediye Başkanı Erçetin Altay ve AK Parti İlçe Başkanı Zeki Elma, il genel ve belediye meclis üyeleri;
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&


Kars’ın Arpaçay İlçesi’nde Belediye Başkanı Erçetin Altay ve AK Parti İlçe Başkanı Zeki Elma, il genel ve belediye meclis üyeleri; belediye otobüsleri ve köy minibüslerinin Bakan Ahmet Arslan’ın fotoğraflarıyla süslenmesinin ardından sürücülerle birlikte objektifler karşısına çıkıp “Evet” selamı gönderdiler.

16 Nisan’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Referandumuna sayılı günler kala Kars’ın dört bir yanından destek fotoğrafları geliyor. Arpaçay ilçesinde de Belediye Başkanı Erçetin Altay otobüs ve minibüslere Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’ın fotoğraflarını yapıştırarak “Kars’ımız İçin Bakanımız İçin EVET” yazılarıyla Bakan Arslan’a selam gönderdiler.

Belediye Başkanı Erçetin Altay, “16 Nisan’da ülkemizin geleceği için oylama yapılacak. Bizler bu ülkenin sorumlu vatandaşları olarak 16 Nisan’da da sorumluluklarımızı hakkıyla yerine getirecek ve güçlü bir şekilde ‘EVET’ diyeceğiz. Hem geleceğimiz, hem ülkemizin kalkınmışlığı, hem gelişmişlik, hem sosyal ve kültürel kalkınmışlık ve daha bir çok alandaki yeniliklere ‘EVET’ diyeceğiz. Özellikle de duruşuyla, devlet adamlığıyla, çalışkanlığıyla, kararlılığıyla ülke insanının da gönlünde taht kuran Ulaştırma Bakanımız Ahmet Arslan için ‘EVET’ diyeceğiz. Biz ülkemizi sevdiğimiz kadar Bakanımızı da seviyoruz. İlimizi sevdiğimiz kadar bakanımızı da seviyoruz. Bakanımızı sevdiğimiz kadar ilimizi ve ilçemizi de geleceği de seviyoruz. Tüm bu sevgilerimizi 16 Nisan’da daha da pekiştireceğiz.” dedi.

Başkan Erçetin Altay ayrıca, tüm minibüs şoförlerine verdikleri bu desteklerinden dolayı teşekkür etti ve Arpaçay’ın hem ülkesinin hem ilinin hem bakanının hem de ilçesinin yanında olacağını ifade etti.

AK Parti İlçe Başkanı Zeki Elma da tüm hemşehrilerine teşekkür etti ve Arpaçay’da güçlü bir ‘EVET’ çıkacağını şimdiden herkese müjdeledi. (kha)Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketÇok Okunanlar Çok Okunanlar
Son YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber