Kars - Kale 3 Asayiş Uygulaması yapıldı

11 Şubat 2018
0 Haber Yorum

Kars Emniyet Müdürlüğü, Kars'ta meydana gelmesi muhtemel olayları önceden önleyebilmek, işlenmiş suçların firari sanıklarının yakalanmasını sağlamak, Kars Halkının huzur ve güven ortamının muhafazasını temin etmek amacıyla denetimlerini sürdürüyor.

Kars Emniyet Müdürlüğü tarafından Kars - Kale 3 Asayiş Uygulaması yapıldı. Dün saat 19.00'da başlayan uygulama gece saat 02.00'ye kadar devam etti. 30 ekip ve 238 personelin katıldığı Kars - Kale 3 Asayiş Huzur Ugulamasında il merkezi ve ilçelerinde Sabit Noktalarda ve Umuma Açık Eğlence Mekanlarında aramalar yapıldı.

Kars İl genelinde yapılan uygulamada;  bin 512 şahıs GBT'si sorgulandı, 64 işyeri kontrol edildi, 5 işyerine cezai işlem uygulandı, 314 araç ve araç sürücüsü kontrol edil, 13 araca toplamda 13 bin 380 TL para cezası kesildi ve 2 araç trafikten men edildi.

kars---kale-3-asayis-uygulamasi-yapildi-(1).jpgkars---kale-3-asayis-uygulamasi-yapildi-(2).jpgkars---kale-3-asayis-uygulamasi-yapildi-(3).jpgkars---kale-3-asayis-uygulamasi-yapildi-(4).jpgkars---kale-3-asayis-uygulamasi-yapildi-(5).jpgkars---kale-3-asayis-uygulamasi-yapildi-(6).jpgkars---kale-3-asayis-uygulamasi-yapildi-(7).jpg

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber