Karayolları Kars’ın Yollarını Yapıyor, Çevre Yolu Yenileniyor

02 Haziran 2017
0 Haber Yorum

Karayolları 18. Bölge Müdürlüğü, sıcak asfalt yol çalışmaları aralıksız devam ediyor. Çevre Yolu’nda başlatılan yol çalışmaları ise vatandaşlar arasında memnuniyet yarattı.


Kars Karayolları18. Bölge Müdürlüğü’nce kentin dört bir tarafında başlatılan asfaltlama çalışmalarına aralıksız devam ederken, yürütülen çalışmalar Karslıları memnun ediyor.

Havaların ısınmasıyla birlikte yol ve menfez çalışmalarını hızlandıran karayolları ekipleri yolları kazıyor, dolgu yapıyor, alt yapısı tamamlanan yollar ise sıcak-soğuk ilişkisinden olumsuz etkilenmemesi için Bitümlü Sıcak Karışım (BSK) yöntemiyle asfalt yapılıyor.

Karayolları 18. Bölge Müdürlüğü’nce özellikle çevre yolunda başlatılan sıcak asfalt çalışması vatandaşlar arasında da memnuniyetle karşılandı. Yıllarca batıda gördükleri yollara hasret kalan Karslılar Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan ile birlikte Kars’ta önemli yatırımlar yapıldığını ifade ettiler.

Karayolları 18. Bölge Müdürlüğü’nce kent genelinde kazı, dolgu işleri, alt temel çalışmaları, sıcak karışımlar yapılıyor. Özellikle 8 ay ağır kış koşullarına uygun imalatlar,3 katmandan oluşan asfalt tabakalar ve alt yapısı sağlam bir şekilde oluşturuluyor. Sathi kaplamaların üzerine yapılan imalatlar yaklaşık 50 santim üst yapıyla bütünleşerek vatandaşların hizmetine sunuluyor.

karayollari-kars’in-yollarini-yapiyor,-cevre-yolu-yenileniyor-(1).jpgkarayollari-kars’in-yollarini-yapiyor,-cevre-yolu-yenileniyor-(2).jpgkarayollari-kars’in-yollarini-yapiyor,-cevre-yolu-yenileniyor-(3).jpgkarayollari-kars’in-yollarini-yapiyor,-cevre-yolu-yenileniyor-(4).jpgkarayollari-kars’in-yollarini-yapiyor,-cevre-yolu-yenileniyor-(5).jpg

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:




Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*




(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)


PLAYER TUŞUNA BAS,KAĞIZMANFM CEPTEN CANLI DİNLE,

 
AnketAnket



Son YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber