sanalbasin.com üyesidir

Karabağ, Sarıkamış İlçe Milli Eğitim Müdürü oldu

05 Ağustos 2016
0 Haber Yorum

Sarıkamış İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine daha önce aynı kurumda şube müdürü olarak görev yapan Atakan Karabağ, asaleten atandı.
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&


Sarıkamış İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine daha önce aynı kurumda şube müdürü olarak görev yapan Atakan Karabağ, asaleten atandı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Harun Yılmaz’ın başka bir okula atanmasının ardından Sarıkamış İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine asaleten atanan Karabağ, yaptığı açıklamada, millî eğitim camiasında her kademede görev yaptığını, bilgi birikim ve mesleki tecrübe ile görevini en iyi şekilde yapmaya çalışacağını söyledi.
Kurum içerisinde yıllarca görev yaptığını, bundan sonrada daha büyük sorumluluk alarak hizmet edeceğini belirten Karabağ, şunları kaydetti:

“Amacımız yapacağımız plan ve projelerle ilçemizdeki eğitim öğretim potansiyelini iyi değerlendirerek üst seviyelere çıkarmak. İlçe merkezi ve köylerimizde okuyan çocuklarımızın bundan önce olduğu gibi bundan sonrada en iyi şekilde eğitim alabilmeleri için bütün imkanları seferber edeceğiz. Bu manada camiamızda görev yapan bütün personelin özveriyle çalışacağına ve ilçemize daha büyük destek ve katkı sunacağına yürekten inanıyorum. Şehitler diyarı olan ilçemize ve ülkemize layık, vatansever, çağdaş ve maneviyatı güçlü, eğitimli bireyler yetiştirmek bizim boynumuzun borcudur.”

Atakan Karabağ Kimdir?

Sarıkamış Fevzi Çakmak İlkokulu’nda ilk öğrenimini tamamladı. İmam Hatip Lisesinde orta öğretimimi tamamladı. Atatürk Üniversitesi Erzincan Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun olduktan sonra Gaziantep, Serince Köyü İlköğretim Okulunda Sınıf Öğretmeni olarak görev yaptı. Kars-Sarıkamış Yayıklı Atatürk ilköğretim Okulunda Sınıf Öğretmeni olarak çalıştı. Akabinde Fevzi Çakmak İlköğretim Okulunda Sınıf Öğretmeni olarak atandı. Bu görevde iken Sarıkamış Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünde vekaleten Müdür Yardımcılığı görevinde bulundu. Daha sonra Sarıkamış İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde Şube Müdürlüğü görevinde bulundu. Daha sonra Sarıkamış Öğretmenevi ve A.S.O’da Müdür Yardımcısı olarak atandı. 2013 yılı itibarı ile Sarıkamış Fevzi Çakmak İlkokulu Müdürü olarak görev yaptıktan sonra. 2016 Temmuz ayı itibariyle Sarıkamış Milli Eğitim Müdürlüğü görevine başladı.

kha

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber