sanalbasin.com üyesidir

Kanser Hastası Özkaya’ya anlamlı Ziyaret

30 Aralık 2014
0 Haber Yorum

Kanser Hastası Özkaya’ya anlamlı Ziyaret
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&

Kars Arpaçay Kaymakamı Faruk Erdem; ilçe Müftüsü Ahmet Gözcü ve Malmüdürü Umut Solmaz ile kanser tedavisi görmekte olan Sertaç Özkaya’yı evinde ziyaret etti.
İlçede özel bir firmada çalışırken kendisine kanser teşhisi konan ve çalışamaz raporu olduğu için işten ayrılan Özkaya, Kaymakama yazdığı mektupla bazı taleplerde bulunmuştu. Taleplerin arasında dışarı çıkamadığı için spor yapmak amacıyla koşu bandı isteyen Özkaya’ya evinde yapılan ziyarette koşu bandı da temin edilip hediye edilerek sürpriz yapıldı. Özkaya, Malmüdürü Umut Solmaz’ın durumu öğrenmesi üzerine kendi kullandığı koşu bandını hediye etmesi üzerine tedavi süresince gerekli olan egzersiz ve günlük sporunu daha iyi yapacağını ve teşekkür ettiğini belirtti.
Ziyaretle ilgili olarak Kaymakam Erdem; kendilerine yazılan mektup sonrası konudan haberdar olduklarını ve en kısa süre içerisinde de talepleri yerine getirdiklerini söyledi. Kaymakam Erdem, “Arkadaşımızın başına gelen olay bugün hemen hepimizin başına gelebilecek bir şey. Önemli olan böyle durumlarda moral ve dostlarını yanında görebilmek. Bize ulaşınca hemen arkadaşlara talimat vererek yapılması gerekenleri ilk etapta zaten yaptık. Bugünkü ziyarette de kendisini evinde gördük. Morali ve durumu gayet iyi. İnşallah hastalığını yenecektir. Emekliliği ile ilgili olarak da yatırması gereken bir meblağ var. Onun bir kısmını eski işyerindeki çalışma arkadaşları topluyor diğer kısmını da biz Kaymakamlık olarak karşılayacağız. Malmüdürümüze de yaptığı bu anlamlı jest için teşekkür ederiz. Sertaç kardeşimize Allah’tan şifa diliyorum.” ifadelerini kullandı.
(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA)


 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber