Kağızman'daki İnşaatlarda İş Güvenliği Yok!

21 Ağustos 2017
0 Haber Yorum

İnşaat sektörünün her mevsim canlı olduğu Kağızman’da, bazı inşaatlarda işçilerin iş güvenliği almaması inşaat firmalarını da zor durumda bırakıyor.


İnşaat sektörünün her mevsim canlı olduğu Kağızman’da, bazı inşaatlarda işçilerin iş güvenliği almaması inşaat firmalarını da zor durumda bırakıyor.

Önlem almadan çalışan işçilerin görünmez kazalarla burun buruna geldiğini söyleyen inşaat sektöründeki bazı firma yöneticileri şöyle konuştular; “Tüm uyarılara rağmen maalesef işçiler güvenlik şeridini takmıyor. Tıpkı araç sürücüleri gibi kemer takmayan işçileri sık sık uyarıyoruz. Baretsiz çalışan işçiler de var, yolu kapatarak dikkatsizce ve tehlikeli olarak katlara demir çekiliyor, yollar demir yığınlarıyla dolu. Özellikle yoğun trafiğin yaşandığı bu ilçede her an görünmez bir kazanın yaşanacağını söylememize rağmen uyarılara aldırış eden olmuyor. İş güvenliğ gelmiyor belediye ilgilenmiyor ölümlü bir kaza olduğunda bunun hesabını kim verecek.”

kagizmandaki-insaatlarda-is-guvenligi-yok!-(1).jpgkagizmandaki-insaatlarda-is-guvenligi-yok!-(2).jpgkagizmandaki-insaatlarda-is-guvenligi-yok!-(3).jpg

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)


PLAYER TUŞUNA BAS,KAĞIZMANFM CEPTEN CANLI DİNLE,

 
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber