Kağızman'da fitness salonu açıldı

30 Ekim 2017
0 Haber Yorum

Kağızman'da fitness salonu açıldı


Kağızman ilçesinde fitness salonu açıldı,

İçerisinde antrenman alanları bulunan  Kapalı Spor Salonunda başlatılan çalışmalar sonucunda birçok spor branşının yapılabileceği yeni alanlar oluşturuldu. Gençlerin kendi imkanlarımızla fitness salonu hizmete açılırken; güreş, boks, masa tenisi, okçuluk, atıcılık, kaya tırmanışı, boulder, halter ve squash branşlarında ise önümüzdeki günlerde faaliyetlerin yapılabileceği belirtildi.

750 bin TL'lik bütçeyle çalışmalar yürütülüyor

Kapalı Spor Salonunda yapımı tamamlanan fitness salonunun açılışına Kağızman Kaymakamı Ercan Öter,İlçe Milli Eğitim Müdürü Yakup Bayşar, Gençlik Hizmetleri  Spor  Müdürü Aladdin Karagöl ile ilçedeki kurum müdürleri katıldı. Burada bir konuşma yapan Fermani Durmaz Kapalı Spor Salonunu sporcu yetiştirilen bir merkez haline getirmeyi planladıklarını söyledi. Çalışmaları, gençlerin kendi yaptıklarını dile getiren Durmaz, "kendi katkılarımızla 750 bin TL ile yürüttüğümüz bu çalışmalarımız  tamamlandı,  çocukları ve gençlerimizi bir şekilde salona getirerek spor yapmalarını sağlayacağız. Antrenörlerimizin gözetiminde dezavantajlı  olan gençlerimiz, zamanlarını spor yaparak geçirecekler" dedi.

"Hedefimiz, en az bir branşta gençlerimizi lisans sahibi yapmak"
Yaptıkları çalışmaların ilk meyvesini bugün aldıklarını ifade eden Durmaz, "Sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerin olmadığı bir toplum düşünülemez.  Kapalı Spor Salonu bünyesinde fitness salonumuzu açıyoruz.  Bu sayede gençlerimiz boş zamanlarını artık kahvehane köşelerinde geçirmeyerek, kötü niyetli kişilerin de tuzaklarına düşmeyecekler. Hedefimiz, en az bir branşta gençlerimizi lisans sahibi yaparak, sporcu olmalarını sağlamaktır" diye konuştu.
Kağızman Kaymakamı Ercan Öter ve Beraberindeki heyet fitness salonunun açılış kurdelesini keserek, buradaki spor aletlerini bir süre kullandı. Daha sonra beraberindekilerle  Kapalı Spor Salonunda  güreş, boks, masa tenisi, okçuluk, atıcılık, kaya tırmanışı, boulder, halter ve squash branşlarının yapılacağı alanlarda incelemelerde bulundu.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber