sanalbasin.com üyesidir

Kağızman'da başarılı öğrencilere sinema Keyfi,

29 Mart 2018
0 Haber Yorum

Kağızman ilçesi Attatürk ortaokulu Deneme Sınavı'nda sınıflarında ilk 7 girerek büyük başarı gösteren öğrencileri filim izleterek ödüllendirdi.
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&

Kağızman ilçesi Attatürk ortaokulu Deneme  Sınavı'nda sınıflarında ilk 7 girerek büyük başarı gösteren öğrencileri filim izleterek ödüllendirdi.

Kağızman Atatürk Ortaokulu Öğrencileri 2017-2018 Eğitim-Öğretim dönemindeki deneme  sınavıda başarılı öğrenciler ödüllendiriliyor.

 Atatürk ortaokulunda deneme sınavında  başarı gösteren tüm öğrenciler Kağızman Halk Eğitimi Merkezi’nde  film izleme imkanı buluyor.Atatürk ortokulu Müdürü Efrail Deniz ve öğretmenleride Halk Eğitimi Merkezi  salonunda ödüllendirme kapsamında öğrencilerle birlikte film izlediler. 

Kağızman Atatürk Ortaokulu Müdürü Efrail Deniz okulumuzdaki başarılı öğrencilerimizi çeşitli ödüllerle ödüllendiriyoruz. Bu başarı sadece bizim başarımız değil öğretmen ve öğrencilerimizin kendi başarılarıdır. Bu başarılarda emeği geçen ilçe Milli Eğtim Müdürümüz Sayın Yakup Bayşar'a filim izlememizi sağlayan Halk Eğitimi Müdürü Nusrettin Alp ve  teknik desteği sunan Ali Çelik beye teşekkür ederim diyerek öğrencilerimiz her başarısı ise bızlere engüzel bir ödüldür dedi, 

 öğrenciler de yapılan bu etkinlikten memnun olduklarını belirterek günlerinde arkadaşlarıyla birlikte mısır yiyerek sinemada film izleme keyfi yaşadıkları için mutlu olduklarını söyleyerek yetkililere teşekkür ettiler.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber