Kağızman'da Velilere Seminer!

22 Şubat 2017
0 Haber Yorum

Öğrenci Velilerine Aile İçi İletişim, Çocuk İstismarı ve İhlali Eğitimi semineri verdi.


Kağızman ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Kağızman Halk Eğitim Merkezinde  İlçe Milli Eğitim Müdürü Yakup Bayşar ve İlçemizde görev yapan Rehber öğretmenler tarafından Kağızman'da bulunan tüm öğrenci velilerinin de katıldığı ‘Aile İçi İletişim, Çocuk İstismarı ve İhlali’ konulu eğitim gerçekleştirildi.

Kağızman ilçe Milli Eğitim Müdürü Yakup Bayşar'ın konuşmasından sonra Kağızman Halk Eğitimi konferans salonunda velilerinde katıldığı ‘Aile İçi İletişim, Çocuk İstismarı ve İhlali’ konulu eğitim gerçekleştirildi.

Çocuk istismarı ve ihmali tanımı üzerinde başlayan eğitimler fiziksel, eğitimsel ve duygusal faktörlerde ele alındı. Dokunma olmadan, dokunmanın olduğu ve şiddet kullanılarak yapılan cinsel istismarlara dikkat çeken öğretmenlerimiz, aile bireyleri tarafından çocuklarla nasıl iletişim kurulması gerektiğinin yollarını anlattı.

Kağızman İlçe Milli Eğitim Müdürü Yakup Bayşar "Kağızman ilçemizin köylerindeki  29 ortaokulumuzda ayrı ayrı seminer verilirken Kağızman merkezi okullarında ise Halk Eğitim merkezimizde velilerimize rehber öğretmenlerimiz tarafından  Aile İçi İletişim, Çocuk İstismarı ve İhlali Eğitimi semineri verilmektedir. Bu seminere Velilerimiz yoğun ilgi göstermişlerdir. Bu yoğun ilgi ve alkadan dolayı  seminere katılan velilerimize ayrı ayrı teşekkür ederim " dedi.

kagizmanda-velilere-seminer!-(1).jpgkagizmanda-velilere-seminer!-(3).jpgkagizmanda-velilere-seminer!-(4).jpgkagizmanda-velilere-seminer!-(5).jpgkagizmanda-velilere-seminer!-(6).jpgkagizmanda-velilere-seminer!-(7).jpgkagizmanda-velilere-seminer!-(2).jpg

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)

KAĞIZMAN'DA NOBETCİ ECZANELER

BU HAFTAKİ NÖBETCİ ECZANELER

PAZARTESİ-ATAŞ ECZANESİ

SALI--ŞİFA ECZANESİ

CARŞAMBA-NUR ECZANESİ

PERŞEMBE--ALTUN ECZANESİ


CUMA---ARAS ECZANESİ

CUMARTESİ,KAĞIZMAN ECZANESİ

PAZAR--YASİN ECZANESİ

BİZLERDE KAĞIZMANFM OLARAK HASTALARA ACİL ŞİFALAR DİLERİZ,PLAYER TUŞUNA BAS,KAĞIZMANFM CEPTEN CANLI DİNLE,

 
AnketAnket

YENİ TEMAMIZI NASIL BULDUNUZ,

İDARE EDER,
NORMAL
İYİ
ÇOK GÜZEL,
Son YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber