Kağızman'da Kesikköprü ve Zuvar mahallesi asfatlanıyor

25 Nisan 2018
0 Haber Yorum

Kağızman Belediyesi, yaz sezonunun girmesiyle birlikte asfalt çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.Son olarak Kesikköprü ve Zuvar Mahallesinde asfalt seferberliği başlatan ekipler, tüm cadde ve sokaklara sıcak asfalt seriyor.

Kağızman Belediyesi, yaz sezonunun girmesiyle birlikte asfalt çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.Son olarak Kesikköprü ve  Zuvar Mahallesinde asfalt seferberliği başlatan ekipler, tüm cadde ve sokaklara sıcak asfalt seriyor.

Geçtiğimiz yıl altyapı çalışmaları ve kaldırımları tamamlanan mahallelerde yapılan çalışmaları Kağızman Belediye Başkan yardımcısı Halit Şen yerinde inceledi.

Ekipler çalışmaları doğrultusunda bir yandan yollar düzeltilirken, diğer taraftan da asfalt serimine devam ediyor, asfalt çalışmalarının 15 gün içerisinde tamamlanması hedefleniyor.

Zuvar  Mahallesi’nin Kağızman ilçesinini  giderek büyüyen bir mahallesi olduğunu dile getiren Zuvar  Mahalle Muhtarı Abdurrahman Ağdeve, “Hızla büyüyen bir mahalle olduğumuzdan dolayı mahallemiz de aralıksız bir şekilde konut yapımı devam ediyor.

Tabi yapılan konutların yol ve alt yapı sorununun giderilmesi Ardından Kağızman Belediyemiz aralıksız bir şekilde çalışmalarımı sürdürüyor. mahalle halkı olarak ilk önce Ulaştırma Haberleşme ve Denizcilik Bakanımıza sayın  Ahmet Arslan'a sayın belediye başkanımız Nevzat Yıldız'a ve Belediye ekiplerine teşekkür ederim"dedi,

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketÇok Okunanlar Çok Okunanlar
Son YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber