Kağızman'da Hafızlık İcazet Merasimine Davet

07 Kasım 2017
0 Haber Yorum

Kağızman ilçe Müftülüğüne bağlı Mustafa yalçın erkek kuran kursunda hafızlıklarını tamamlayan hafızlar için “Hafızlık İcazet Merasimi” düzenleniyor.

Kağızman ilçe Müftülüğüne bağlı Mustafa yalçın erkek kuran kursunda hafızlıklarını tamamlayan hafızlar için “Hafızlık İcazet Merasimi” düzenleniyor.

Kağızman ilçe müftülüğüne bağlı Mustafa yalçın erkek kuran kursunda   kuranı kerimi ezberleyerek hafız olan öğrenciler için hafızlık sınavını geçtikten sonra icazet merasimi düzenleniyor. 
Bu yıl Kağızman ilçe müftülüğümüze bağlı mustafa yalçın Kur’an kursumuzda hafızlığını tamamlayan 8 öğrenci için icazet merasimi düzenleniyor.  Kağızman ilçe müftülüğü tarafından organize edilen kağızman kaymakamlığı ve kagızman belediyesininde  destekleriyle 13 Kasım 2017 Pazartesi günü Merkez Camiinde düzenlenecek törene Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu Uzmanı Davut Kaya,DİB.Başkanlık müşaviri Abdulrezzak Ateş,Diyarbakır il vaizi Tayyib Elçi,Trabzon yeşil yalı ilme hizmet vakfı başkanı Hafız Ahmet Özdemir , Trabzon İskenderpaşa camii imam hatibi Hafız Mehmet Polat,Trabzon temel araz kuran kursu öğrencisi Hafız Aziz Aydın,katılacak.

13 Kasım 2017 Pazartesi günü sabah  saat:10’da Kağızman Merkez Caminde(aşağı cami)düzenlenecek Hafızlık İcazet merasimine bütün halkı davet eden İlçe Müftüsü Özcan Yılmaz ‘Kağızman İlçemizin gururu olan adeta canlı Kur’an diye tarif edebileceğimiz bu güzide evlatlarımızın onur gününde bütün kardeşlerimizi davet ediyorum. Bu vesile ile yavrularımızın eğitimlerini gördükleri bu Kuran kurslarının yapımında ve yaşatılmasında emeği geçen kadirşinas halkımıza ve bu yavrularımızı yetiştiren hocalarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum’ dedi.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber