sanalbasin.com üyesidir

Kağızman'da Bayram

07 Kasım 2011
0 Haber Yorum

Kağızman'da Bayram
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&

Kağızman Meslek Yüksek Okulu bayramda öğrencileri yalnız bırakmadı.

Kağızman Meslek Yüksek Okulu Kurban bayramının birinci gününde öğrencileri yalnız bırakmadı.

  Kağızman’da seksen altı vatandaş kestiği kurbanları Kağızman Meslek Yüksekokulu aracılığıyla öğrencilerle paylaştı. Kağızman Meslek Yüksek okulunda kurban etleri öğrencilere ikram edilirken, bayramda evlerine gidemeyen öğrencilerin mutluluğu ayrıca dikkat çekti.

  Yrd. Doç. Dr. Alpaslan Yüce, “Bayramda memleketlerine gidemeyen öğrenciler için Kağızman halkının destekleriyle böyle bir etkinlik düzenledik. Kağızman halkı kurban etlerini öğrencilerle paylaştı. Öğrencilerimizin ailelerinin gözü dışarıda kalmasın. Bizler yönetim olarak öğrencilerle bir aile gibiyiz. Bundan sonraki yıllarda da Kağızman halkının destekleriyle bu etkinliği geleneksel hale getireceğiz.”dedi.

  Kağızman Meslek Yüksek Okulu öğrencileri için sürekli çeşitli etkinlikler düzenlenmesi öğrencileri de memnun ediyor. Yapılan bu etkinlikten dolayı çok mutlu olduklarını ifade eden öğrenciler, “Kağızman Meslek Yüksek Okuluna teşekkür ediyoruz. Ailemizden belki çok uzağız ama bu okulda aile sıcaklığımızı bizlere yaşatıyorlar.”diye konuştular.

  Kağızman Meslek Yüksek Okulu yetkilileri tarafından güzel bir ziyafet çeken öğrenciler, daha sonra canlı müzik eşliğinde doyasıya eğlendiler.

  Yüzlerce öğrencinin katıldığı etkinliğe Kağızman Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Alpaslan Yüce, , Öğretim görevlileri, Etkinlikte ana destekleyici olan işadamı Metehan Cücü ve öğrenciler katıldı.

 

yes.20111107100046..jpg

 

yes.20111107100850..jpg

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber