Kağızman'da "Kars Kale-1" Güvenlik Uygulaması!

09 Eylül 2017
0 Haber Yorum

Kağızman'da "Kars Kale-1" Güvenlik Uygulaması!


Kağızman’da, “Kars Kale-1” güvenlik ve asayiş uygulaması kapsamında polis adeta kuş uçurtmadı. Kağızman Emniyet Müdürlüğü, Çevik Kuvvet, Asayiş, TEM, KOM, Özel Hareket ve trafik ekipleri, ilçenin 4 bir yanında güvenlik uygulaması yaptı.

Kağızman İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Yarlıgaç, “Bugünkü uygulamamız, Kars Kale-1 uygulaması, Kağızman ilçemizde meydana gelebilecek muhtemel olayları önceden önlemek, daha önce meydana gelmiş olayların şüphelilerini tespit etmek, yakalamak” dedi.

Yarlıgaç “Kağızman halkının huzur ve güvenliğini sağlamak amacıyla, Kars Sulh Ceza Hakimliği’nden aldığımız karara istinaden bugün 20.00-24.00 saatleri arasında 2 sabit noktada ve umuma açık yerlerde 5 aracımız, 15 ekibimiz toplam 50 personelimizle  Kars Kale-1 uygulamasını, asayiş uygulamasını başlatıyoruz. Uygulamada bundan sonra Kağızman’ımızın huzur ve güvenliği açısından zaman zaman tekrar edeceğiz” diye konuştu.

Kağızman'daki Kars Kale-1 uygulamasına özel harekat polisleri de zırhlı araçlarla eşlik etti. Kağızman’da 5 araç, 15 ekip ve 50 polisin görev aldığı uygulamada, sabit noktalarda durdurulan araçlar, teke tek arandı. Araç sürücülerinin GBT sorguları yapıldı. Polis ekipleri ilçede umuma açık yerlerde vatandaşlara kimlik kontrolü yaptı.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber