sanalbasin.com üyesidir

Kağızman’da Başkan Yıldız’a Destek Giderek Artıyor

02 Mart 2019
4 Haber Yorum

2014 yılında kazanılması zor denilen bir seçimde Milliyetci Hareket Partisinden Belediye Başkanlığını kazanan Nevzat Yıldız
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&

2014 yılında kazanılması zor denilen bir seçimde Milliyetci Hareket Partisinden Belediye Başkanlığını kazanan Nevzat Yıldız, o günden beri ilçenin gelişimi ve kalkınması adına önemli yatırımlara imza attı.

Tamamen borç batağına saplanmış, çok sayıda icra yüzünden hareket alanı kalmamış, personel giderlerini dahi ödemekten aciz bir belediyeyi devralan Başkan Nevzat Yıldız, görev süresinin ilk yıllarda belediyenin sırtında büyük bir kambur olarak duran mahkemelik bütün alacaklı dosyaları çözüme kavuşturdu.

Bu süreçte kaliteli hizmet üreteceğine inandığı teşkilat şemasını ve projelerinin alt yapısını oluşturan Başkan Yıldız, son iki yıldır da hayata geçirdiği ya da geçirmeyi planladığı projelerle adından söz ettirmeye başlamıştı.

Özellikle Kağızman ilçesine 2014 yılından sonra hizmetlerin arttığını bu güne kadar kağızman ilçesine yapılmamış ve yapılamayan hizmetlerin önünü açmış,tüm hizmetlerde köprü olarak Kağızman halkının gönlüne taht kurmuştur,

Daha öncede aynı milletvekillerinin olmasına rağmen hizmet görmeyen Kağızman 2014 ten sonra Belediye Başkanı Nevzat Yıldız olarak bütün hizmetlere imza atmıştır,Sadece Kağızman'a sevdalanan belediye Başkanı Nevzat Yıldız adeta iktidar belediye başkanı gibi çalışmış bütün imkanların önünü açarak,Hizmetlerin tamamlanması için tekrar halkın isteği üzerine Belediye Başkanlığına adayım dedi.

Onlarca mahalle muhtarının ve büyük bir katılımın eşliğinde adaylığını açıklayan Başkan Yıldız’a ise o günden beri vatandaşların desteği artıyor.

Kağızmanfm  konuşan bazı vatandaşlar,”Bazı  kalabalıklar balon işidir, bizdeki milliyetcilik ise gönül işidir.Balonlar havayla, Gönüller ise sevda ile doludur.Çünkü Bizler Başkanımız Nevzat Yıldız’a seçimlerde Gönülden destek vermişiz,gönüldende  destek olmaya devam edeceğiz.

İlçemiz uzun zamandır almadığı hizmetlerle tanıştı. Özellikle ,Kağızman ilçemize Öğretmen evi,kapalı spor salonu,yurt,fenlisesi ve her konuda kağızmana hizmet için tüm imkanların önünü açmıştır bazıları kendilerine mal etsede kimin hizmet yaptığını herkes biliyor. Bu nedenden dolayı Hemen her konuda gelişim kaydeden ilçemizin bu gelişimini sürdürmesi için Başkanımızın yanındayız” dediler.

Başkan Yıldız’ın özellikle 2014 yılından sonra yapmış olduğu çalışmalar, belediyi borç yükünden kurtarması, ilçenin çöp sorununu çözmesi, alt yapı da ki ciddi yatırımlar hanesine artı puanlar olarak yazılıyor. Doğal gaz sorunu ile ilgili açıkladığı projeler ise yediden yetmişe toplumun her kesimi tarafından alkışlarla karşılandı.

Yorumlar(4)
  İbrahim:
[06.03.2019 - 08:53]  
Taraflı kardeş hele ali çelik’in bugüne kadarki paylaştığı vefat haberlerine bir bak bakalım kim ırkçılık yapıyor bir tane bile kürtün vefat haberini yapmamıştır. ak parti teşkilatının gitmediği cenaze yoktur bilen bilir sen gitmediğin için görmüyorsundur. Gel gelelim gazeteciyi “kovma” yorumuna. O gün bakan beyin danışmanı dedi ki teşkilat toplantısı yapılacak basına kapalı olacak dediği için kayıt yapılmasın denildi ali beye ali beyde bahane arıyor zaten küsüp gitti ilöe başkanı peşinden de yarı yola kadar gitti iyi niyet göstergesi olarak ama ali beyin fikri belli . Bu mesajı yayınlar mısın bilmem ali abi ama senin elini vicdanına koyman için yazıyorum bunu
  Kağızman:
[04.03.2019 - 13:44]  
Sayın çok bilmiş Klavye delikanlısı İsmet Horadik beye cevaben.... Madem el etek öpmeyle oy alınıyorsa sen niye bunu yapmıyon? Burnun kaf dağında, kime sözün geçerki senin? Kaç kişi seni sayar sever bi desene ? Kendi evinde sözü geçmeyen biri bizim ilçemize karışmasın.. Kendi işine bak.
  Tarafsız:
[02.03.2019 - 21:48]  
Tek taraflı haber yapıyorsun Ali Çelik bu yoldan dön sen gazetecisin tarafsız ol. Ahmet Arslan seçim döneminde kağızmana 2 kere geldi bir tane bile haber yapmadın. Seçimi hak eden zaten kazanır. Bu yorumu ister yayınla ister yayınlama ama sen oku yeter.
  İsmet horadik :
[02.03.2019 - 20:11]  
Haydi kağızmanlilar! Birlik içinde bu iş bitecek. Hep birlikte nice mutlu günlere. Seçimlerde fire vermeden her kağızmanlı hemsehrilerim! Sandık başına, kırgınlık, darılma, ayrılma olmayacak. Kagizmanimiz için durmak yok arkadaş! Sokak sokak, ev ev dolaşıp hemsehrilerimizi ziyaret edeceğiz. Büyüklerin ellerinden, Küçüklerin gözlerinden öpeceğiz.çekinme yok, kapıyı postacı gibi iki hatta üç defa calacagiz. Her şey TÜRKİYE İÇİN, HER ŞEY KAĞIZMAN İÇİN. ALLAHA EMANET OLUNUZ.
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber