Kağızman Zabıta ekiplerinden gıda denetimi

08 Kasım 2017
1 Haber Yorum

Kağızman Belediyesi zabıta ekipleri, Esnaflarda gıda denetimlerini arttırdı. Ekipler, ruhsat, hijyen ve fiyat tarifesine kadara tüm detayları inceledi.

Kağızman Belediyesi zabıta ekipleri, Esnaflarda gıda denetimlerini arttırdı. Ekipler, ruhsat, hijyen ve fiyat tarifesine kadara tüm detayları inceledi. 

Kağızman Belediyesi zabıta ekipleri, bakkal,avm, fırın, restoran, kafeterya gibi yemek ve Gıda sektöründe faaliyet gösteren işletmelere yönelik denetimlerini arttırdı. Ekiplerin, ruhsat, hijyen, fiyat tarifesi gibi önemli detayları inceledikleri açıklandı. Denetimlerde, işletmelerdeki fiyatlarda, esnaf odalarının belirlediği uygulamanın baz alındığı öğrenildi. Zabıta yıl boyunca denetimlerinin her gün devam edeceği bildirildi. 

Kağızman Belediye Başkanı Nevzat Yıldız "İlçemizde özellikle gıda işi ile uğraşan işletmelerimizde denetimlerimizi arttırdık. Yıl boyunca gerekli denetimlerimizi zaten gerçekleştiriyoruz ancak her ay Gıdada denetimleri sıklaştırdık. Vatandaşımızın sağlığına tesir edecek herhangi bir durum yaşanmaması için bu denetimleri gerçekleştiriyoruz. İlçe genelinde yaptığımız çalışmada şu ana kadar herhangi bir sorun ile karşılaşmadık. Duyarlı olan işletme sahiplerimize de teşekkür ederim" dedi. 

Yorumlar(1)
  Adem Baysar:
[08.11.2017 - 09:41]  
Haber yapan kardeşim hijyen diyorsun gıda denetimi diyorsun ancak paylastigin resme muhtemelen hic dikkat etmiyorsun. Adam kaldırım üzerine yıkık bir duvarın önüne bantla sagini solunu tutturduğu bir dolapta tavuk malzemeleri satıyor. Bari bu görüntüyü paylaşmada okuyanlarda hakikaten Kağızman da bu yazdikallrin oluyor zannetsin
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber