Kağızman İlçesin'de mahalle yollarında sıcak asfalt çalışmaları devam ediyor .

19 Nisan 2018
1 Haber Yorum

Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan’ın talimatıyla Kağızman Belediyesinin desteğiyle başlatılan sıcak asfaltlama çalışmaları merkez mahallelerde devam ediyor.

Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan’ın  talimatıyla Kağızman Belediyesinin desteğiyle başlatılan sıcak asfaltlama çalışmaları merkez mahallelerde devam ediyor.

Bugün yukarı derede yapılan Sıcak asfaltama çalışması nedeniyle mahalle sakinleri kurban kesip dualar okudular,Asfaltlama çalışmalarına Kağızman Belediye Başkanı Nevzat Yıldız.Ak Parti İlçe Başkanı Nesim Eyidoğan ve kalabalık mahalle sakinleri katıldı,

Mahalle sakinleri, “Şimdiye kadar sıcak asfalt bizim için hayaldi. Bakanımız Ahmet Arslan söz verdikten sonra artık çamur ve tozdan kurtuluyoruz” diyerek Bakan Arslan’a ve Kağızman belediyesine teşekkür ettiler.

Kağızman Belediyesi, 9  mahalle yollarına 18 kilometre sıcak asfalt serildi,
Mahalle grup yollarına  kilometre sıcak asfalt serdi

Ulaştırma Denizcilik Bakanı Ahmet Arslan'ın desteği ve Kağızman  Belediyesi, bu yıl ki asfaltlama çalışmalarında ilk kez  mahalle yollarına sıcak asfalt serdi.

Ekipler, 18 kilometre uzunluğunda Toprakkale ,aşağı kümbet, yukarı kümbet,kızılark ve dere  mahalle yollarında sıcak asfalt dökme çalışmalarını yapılırken Küçük Büyük zuvar.Yukarı dere ve aşağı dere mahalleleri olmak üzere 7 kilometre daha asfat yapılacağından yoplam 25 kilometre sıcak asfalt yapılacağı bildirildi

Bakım ve onarıma 30 bin ton sıcak asfalt

Kağızman Belediyesi, olumsuz hava koşulları ve diğer sebeplerden dolayı bozulan ya da zarar gören 9 ilçenin mahalle  yollarında bakım ve onarım çalışması yürüttü. Ekipler,  bakım ve onarım çalışmalarında mahalle yollarına toplam 30 bin ton sıcak asfalt döktü. 

Yorumlar(1)
  erol ağır:
[21.04.2018 - 23:00]  
Yıllardır beklenen hizmetti.Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunarım.Allah hepinizden razı olsun.İnşallah sulama suyu içinde sevindirici haberi alırız.Her ne kadar uzakta olsam da çalışmalar,oraya yapılan en ufak hizmet beni burada mutlu ediyor.Burada yaşayan insanlar güzel şeyleri hak eden insanlar.Sizler bir adım yaklaşın onlar sizi başının üstünde gezdirirler.Bunun örneklerini yaşadık .
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketÇok Okunanlar Çok Okunanlar
Son YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber