Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele farkındalık çalışmaları devam ediyor

23 Kasım 2018
0 Haber Yorum

Kars'ta 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmaları devam ediyor.


Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren, Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi Müdürlüğü görevlilerinin, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmaları devam ediyor.

25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü Kapsamında Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ve bağlı kuruluşu olan Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi Müdürlüğü tarafından farkındalık çalışmaları başlatıldı.

Bir haftayı kapsayacak olan çalışmalarda bilgilendirme stantlarına, eğitim seminerlerine ve ilgili görsellerin halkımızla paylaşılmasına ağırlık verildi. Çalışmaların 25 Kasım pazar gününe kadar devam edeceği bildirildi.

kadina-yonelik-siddetle-mucadele-farkindalik-calismalari-devam-ediyor-(1).jpgkadina-yonelik-siddetle-mucadele-farkindalik-calismalari-devam-ediyor-(2).jpgkadina-yonelik-siddetle-mucadele-farkindalik-calismalari-devam-ediyor-(3).jpgkadina-yonelik-siddetle-mucadele-farkindalik-calismalari-devam-ediyor-(4).jpgkadina-yonelik-siddetle-mucadele-farkindalik-calismalari-devam-ediyor-(5).jpgkadina-yonelik-siddetle-mucadele-farkindalik-calismalari-devam-ediyor-(6).jpg

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber