sanalbasin.com üyesidir

KAÜ Rektörü Kapu, öğrencilerin sorunlarını diledi

10 Ocak 2019
0 Haber Yorum

Kafkas Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Kapu, öğrenci kulüpleri ile Kafkas Üniversitesi Prof. Dr. Nihat Bayşu Konukevi’nde akşam yemeğinde bir araya gelerek öğrencilerin sorunlarını dinledi.
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&


Yemekte konuşma yapan Rektör Prof. Dr. Kapu, “Burada hepimizin bulunma sebebinin öğrenciler olduğunu ve öğrencilere daha iyi bir şekilde hizmet verebilmek için onların fikirlerinin çok önemli olduğunu söyledi.

Daha sonra öğrencilerin söz aldığı yemek programında, Rektör Prof. Dr. Kapu, öğrencilerin sorunlarını dinleyerek not aldırttı.

Karşılıklı fikir alışverişi şeklinde geçen yemeğin sonunda Rektör Prof. Dr. Hüsnü Kapu, öğrencilere yakında 24 saat hizmet veren bir kütüphanenin olacağı müjdesini verdi.

Konukevinde verilen yemeğe, Kafkas Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Kapu, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Engin Kılıç, Genel Sekreter Doç. Dr. Alpaslan Yüce, Genel Sekreter Yardımcıları, Daire Başkanları, Öğrenci Kulüp ve Etkinlikleri Koordinatörü, Öğrenci Kulüp Danışmanları ve öğrenciler katıldı.

kau-rektoru-kapu,-ogrencilerin-sorunlarini-diledi-(3).jpgkau-rektoru-kapu,-ogrencilerin-sorunlarini-diledi-(2).jpgkau-rektoru-kapu,-ogrencilerin-sorunlarini-diledi-(4).jpgkau-rektoru-kapu,-ogrencilerin-sorunlarini-diledi-(1).jpg

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber