sanalbasin.com üyesidir

KARAKOYUNLU İLÇESİNE Z KÜTÜPHANE AÇILDI

21 Kasım 2017
0 Haber Yorum

KARAKOYUNLU İLÇESİNE Z KÜTÜPHANE AÇILDI
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&

Iğdır’ın Karakoyunlu ilçesinde Gazi YİBO'da Z kütüphane açılarak hizmete sokuldu.

Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından Karakoyunlu Yatılı Bölge Ortaokulunda kurulan Z Kütüphane (Zenginleştirilmiş Kütüphane)’nin açılışını Karakoyunlu ilçesi kaymakamı Kamil Güzel, İl Milli Eğitim Müdürü M.Murat Aydoğdu ,müdür yardımcısı Ahmet Gelal ,Tuzluca İlçe Milli Eğitim Müdürü Cabbar Turan tarafından yapıldı.

Kaymakam Kamil Güzel ''Çok nezih bir ortam olmuş. Bu konuda okuma faaliyetlerinin artırılması ve yaygınlaşması için kütüphaneler çok önemli. İnşallah öğrencilerimiz en güzel şekilde faydalanacaktır. Bu kütüphanenin kurulmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum'' dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü M.Murat Aydoğdu’da teknoloji ne kadar gelişirse gelişsin kitap olmadan ilmin ve bilimin olma şansının bulunmayacağını söyledi.

Iğdır’da okullarda Kütüphane sayısının gittikçe arttığını belirten Aydoğdu,Kütüphanemizin çocuklarımıza ışık olmasını diliyoruz. Çocuklarımızın en iyi şekilde yetişmeleri için kitabın rolünün çok büyük olduğunu unutmamamız gerekir. Bu kurduğumuz kütüphaneden çocuklarımızın çok iyi faydalanmalarını istiyoruz. Kitapları çocuklarımıza ulaştırma konusunda da çalışmalarımıza son sürat devam edeceğiz" dedi.

Okul Müdürü Fikret Onar yaptığı konuşmada, “Okulumuzun böyle bir kütüphaneye kavuşması bizleri, sevindirmiştir. Emeği geçen herkese teşekkür ederim”dedi.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber