KAĞIZMAN FEN LİSESİ HAZIR YENİ ÖĞRENCİLERİNİ BEKLİYOR

23 Ağustos 2017
2 Haber Yorum

Kağızman İlçesine 2017-2018 Eğitim döneminde Yeni açılan ve öğrenci alacak çiçeği burnunda Fen Lisesi dört gözle yeni öğrencilerini bekliyor.

 
Kağızman İlçesine 2017-2018 Eğitim döneminde Yeni açılan ve öğrenci alacak çiçeği burnunda Fen Lisesi dört gözle yeni öğrencilerini bekliyor.


             Kağızman Fen Lisesinin en önemli özelliklerden bir tanesi de, aldığı tüm öğrencilerine yurt imkânı sunacaktır. Yani Kağızman Fen Lisesini kazanan öğrenciler aynı zamanda Kağızman Fen Lisesinin yurtlarından otomatikman faydalanma imkânı da bulacaklar.

            Kağızman İmam Hatip Lisesi ve Fen Lisesi Okul Müdürü S.Suat Güner  ile yapılan görüşmelerde şu açıklamalarda bulundu: Kağızman İmam Hatip Lisesi Bünyesinde bulunan Fen Lisesi Okul yönetimimiz başta  Ulaştırma Havacılık ve Denizclik Bakanımız Sayın Ahmet Arslan'a ,Kağızman Kaymakamlığına, Kağızman Belediyesi ve Kağızman İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne,Kağızman Fen Lsesi açılmasına vesile oldukları içn kendilerine teşekkür ederim. Kağızman İlçesine gelen ve gelecek tüm fen lisesi öğrenciler ilçede rahat ettire bilmek için tüm imkânlarını seferber etmiş durumdayız. Okul yönetimi olarak öğrencilerimizin en kaliteli hizmeti ala bilmek için çalışmalarımızı aralıksız bir şekilde yürütmekteyiz. Okulumuzu tercih yapan tüm öğrenci kardeşlerimiz gönül rahatlılığı ile okulumuza gele bilirler. Okulumuzun şuan ki kontejyan sayısı 2 sınıf  60 öğrencidir.  2017-2018 Eğitim döneminde  ilk almış olduğumuz 60 öğrencimizin tamamı Okulumuza ait Erkek ve Kız yurtlarından da faydalana bilecekler. Hiçbir öğrencimizi dışarıda bırakmayacağız.

            Kağızman Fen Lisesi 2017-2018 Eğitim döneminin ilk yılında TEOG sınavında 482 tavan ve 433 taban puanla 60 öğrenci alımı yapmıştı.dedi,

Yorumlar(2)
  Kadır:
[23.08.2017 - 21:22]  
Tabela hazır desek daha doğru olur
  SERHAT:
[23.08.2017 - 14:45]  
En güzel yaptığımız şey bina filan ortada yokken yeni okul açıp başka bir okulun bir köşesini ona tahsis etmek ve bununla övünmek
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)

Kağızman fm Türkiye Gündemi,

PLAYER TUŞUNA BAS,KAĞIZMANFM CEPTEN CANLI DİNLE,

 
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber