KAĞIZMAN ARAS ANADOLU LİSESİ’NDEN BİR BAŞARI DAHA

18 Ocak 2019
0 Haber Yorum

Kağızman ilçesi Aras Anadolu Lisesi başarılarına bir yenisini daha ekledi. Kars genelinde yapılan Erkek Hentbol Turnuvası’nda spor liselerinin de aralarında bulunduğu bütün liseleri geride bırakarak il birincisi oldu.

Kağızman ilçesi  Aras Anadolu Lisesi başarılarına bir yenisini daha ekledi. Kars genelinde yapılan Erkek Hentbol Turnuvası’nda spor liselerinin de aralarında bulunduğu bütün liseleri geride bırakarak il birincisi oldu. Aras Anadolu Lisesi (Kağızman Lisesi) okul müdürü Tufan Ayhan  yaptığı konuşmada;

“ 1970 yılından beri okulumuz hem akademik hem de sportif alanda ilçemizin gurur kaynağı olmuştur. Gençlerin çağdaş gelişimlerini de göz önünde bulundurarak öğrencinin akademik başarısının yanında sosyal, kültürel ve sportif aktivitelere yönlendirilmesinin öğrencinin bir bütün olarak değerlendirilmesinde etkili olduğunu düşünmekteyiz. 

Ayhan, öğrencilerin toplumla barışık ve sorumluluk sahibi bireyler olması için çaba göstermekteyiz. Sanatta, sporda başarılı olan öğrencilerin daha iyi motive olduklarını ve hayatlarının devamında da daha ilkeli, daha disiplinli bireyler olduğunu görmekteyiz. Öğretmenlerimize ve gençlerimize başarılarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber