sanalbasin.com üyesidir

İngiltere’den Iğdır’a Bilgi Getirildi!

17 Aralık 2015
0 Haber Yorum

İngiltere’den Iğdır’a Bilgi Getirildi!
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&

30 Kasım- 8 Aralık 2015 tarihleri arasında Erasmus + Programı kapsamında Birmingham İngiltere’de gerçekleşen Iğdır Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortağı olduğu ‘Going Global’ isimli Gençlik Çalışanları Eğitimi projesi’ne katılan iki öğretmen Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’ı ziyaret etti.

İngiltere’de eğitime katılan Iğdır IMKB Anadolu Lisesi’nde görev yapan İngilizce öğretmenleri Durdane Çiftçi ve Mehmet Aslan Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’e İngiltere’de ki eğitimle ilgili bilgi verdiler.

Öğretmenler,”Çok güzel bir çalışma oldu. Yeni bilgiler öğrendik şimdi bu bilgileri Iğdır’da uygulayıp gençlerimizi daha çok proje yapmaya yönlendireceğiz. 7 ülkeden 30 katılımcının yer aldığı projenin amacı uluslararası gençlik çalışması aracılığıyla eğitimci olan gençlik çalışanlarının gençlik projeleri yapma kapasitelerini artırma, Bilgi iletişim teknolojileri kullanımı konusunda becerilerini geliştirme, uluslararası projelerine daha çok katılım sağlama konusunda gençlik çalışanlarını teşvik etmekti. Bizlerde bu eğitimden fazlasıyla faydalandık.”dediler.

Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’te ,”Projenin amacı belli. Yeni bilgilerle dönmeniz güzel bir olay. Eğitimci olan genç öğretmenlerimizi proje konusunda bilgilendiriniz. Öğrendiğiniz bilgileri geliştirin ve işlevsel hale getirin. Uluslararası projeler üretin ”dedi.

IĞDIR/SERDAR ÜNSAL


 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber