İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Yarlıgac’a Veda Yemeği

30 Ağustos 2017
0 Haber Yorum

Kağızman Belediye Başkanı Nevzat Yıldız tarafından 2 yıldır görev yaptıkları Emniyet Müdürü Ahmet Yarlıgac’a Lagospark avm’de veda yemeği düzenlendi.


Kağızman Belediye Başkanı Nevzat Yıldız tarafından 2 yıldır görev yaptıkları Emniyet Müdürü Ahmet Yarlıgac’a Lagospark avm’de veda yemeği düzenlendi.

Gerçekleştirilen veda yemeğine; Kağızman Kaymakamı Ercan Öter, Belediye Başkanı Nevzat Yıldız, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ın Abisi Hüseyin Arslan, Cumhuriyet Savcısı Oğuz Çolpa, Kağızman İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Yarlıgaç, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Seçkin Tarakcı, Özel İdare Müdürü Hüseyin Yıldız,,Ak Parti Kağızman İlçe Başkanı Erdoğan Demirden ve belediye  personeli katıldı.

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ın Abisi Hüseyin Arslan, Kağızman İlçe Emniyet Müdürlüğü bünyesinde 2 yıldır başarılı bir şekilde 2 yıldır İlçe Emniyet Müdürlüğü görevini ifa eden Ahmet Yarlıgaç Müdürümüze veda etmek masadıyla toplanmış bulunuyoruz. Müdürümüzün Kağızman ile olan gönül bağı ise asla sonlanmayacaktır. Burada yapmış başarılı hizmetler, ilçe Emniyet Müdürlüğümüze kazandırmış olduğu eserler ve en önemlisi personeli ile arasında normalin çok üstün bir sevgi bağı oluşmasına vesile olan insanlığına mesai arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum, dedi.
Kağızman Kaymakamı Ercan Öter ise, Ahmet Müdürümüzle yaklaşık 1 yıldır ilçemizde görevde bulunduk. Kendisiyle ilgili izlenimim ise Devlet terbiyesi almış, kendi işini iyi yapan kıymetli bir Emniyet Personelidir. 2 yıl gibi ilçemizde çalışabilmiş olması ve geri dönüş olarak ta olumlu fikirlerin olması bunu ortaya koyuyor. Neticede hepimiz kamu görevlisiyiz. Bundan sonraki meslek hayatında kendisine başarılar ve ailesiyle mutlu ve huzurlu bir yaşam temenni ediyorum. Bugüne kadar Kağızman ilçesine yapmış olduğu hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür ediyorum, dedi. Bugüne kadar yapmış olduğu başarılar nedeniyle “Başarı Belgesi ve Plaket takdim edildi.

Kağızman Belediye Başkanı Nevzat Yıldız yapmış olduğu açıklamada, Ahmet Müdürümle 2 yıldır Kağızman’da birlikte yaşadık.  Belediye Başkanlığım dönemimde birlikte çalışma fırsatı bulduk. Ciddi anlamda kritik günleri birlikte yaşadık. Gerek 15 Temmuz süreci. Gerek birçok konuda ve, referandum. Kağızman’da hiçbir kimsenin burnu kanamadan başı ağarmadan hemşerilerimizin sağlıklı bir şekilde bu kritik günleri bu kritik zamanları atlatmasını sağladı. Ben, Kağızman’ya yaptığı katkılar adına hemşerilerim adına kendisine çok teşekkür ediyorum. Müdürümüzün Kağızman’da her zaman bir evi var? Bunu bilmesini istiyorum. Başımızın üstünde yeri var? Yeni görev yeri olan Adana’da kendisini sık sık ziyaret edeceğiz. Görev hayatında başarılarının daim olmasını diliyorum, dedi. Günün anısına plaket takdim etti.

2 YILIN SONUNDA AYRILMASI ÇOK ZOR

Kağızman  İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Yarlıgaç  yaptığı duygu dolu konuşmasında ise, Bu organizasyonda emeği geçenlere teşekkür ediyorum. 2 yılın sonunda ayrılması çok zor. İnsan duygularını ifade edemiyor. 2 yıldır İlçe Emniyet Müdürü olarak görev yaptım burada. Kurumlarla ve Sivil Toplum Kuruluşları ile ilişkilerimi her zaman iyi tutmaya çalıştım. Teşkilatım ile birlikte herkesle iyi geçinmeye çalıştım kimseyle problem yaşamadım. Kağızman ilçesini asla unutmayacağım kendimi geçenlerde bir şekerle 2 kıtlama çay içerek kağızmanlı olduğumu kanıtladım, bu yemeği organize edenlere ve buraya kadar geldiğiniz içinde Hepinize teşekkür ediyorum. Haklarınız helal edin. Benden yana helal olsun, şeklinde konuştu.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)


PLAYER TUŞUNA BAS,KAĞIZMANFM CEPTEN CANLI DİNLE,

 
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber