sanalbasin.com üyesidir

Iğdır'da "Atık Kağıdım Ağaç Oldu" Kampanyası

19 Ocak 2017
0 Haber Yorum

Iğdır Milli Eğitim Müdürlüğünün “Atık Kâğıdım Ağaç Oldu” Kampanyasına desteği devam ediyor.
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&


Iğdır Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından “Atık Kâğıdım Ağaç Oldu” adlı kağıt hurdası toplama kampanyası, İl Milli Eğitim müdürlüğü tarafından verilen destek  ile devam ediyor.

Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, Iğdır Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından Kâğıt atıklarının ekonomiye tekrar kazandırılması ve doğal kaynaklarımızın korunması amacıyla, kamu kurumlarında muhafazasına lüzum kalmayan, imha edilmesi gereken kağıt hurdalar için 2013 yılında başlatılan “Atık Kâğıdım Ağaç Oldu” adlı kağıt hurdası toplama kampanyasına Milli Eğitim Müdürlüğü olarak destek vermeye devam ediyoruz” dedi.

Müdür Cırıt; “Atık kağıt ürünleri toplama kampanyası ile öğrencilerimize tasarruf bilincini kazandırmayı ve atık kâğıtların ekonomiye kazandırılması hususu şehrimiz ve ülkemiz için önemlidir, bu hedef doğrultusunda bugüne kadar destek verdiğimiz, kampanyanın süreklilikle yürütülmesinin okullarımıza, öğrencilerimize, yeşili koruma adına çevremize ve geri dönüşüm olarak ekonomimize de faydalı olacağı kanaatindeyiz. Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne teşekkür ederim. Böyle bir güzel çalışmayı yaptıkları için “şeklinde konuştu.

“Bir Ağaç da Sen Kurtar” sloganıyla devam eden kampanyaya İl Milli Eğitim Müdürlüğü başta olmak üzere Iğdır’da ki tüm okulların verdiği destekle biriktirilen kağıt hurdaları geri dönüşüme gönderilmektedir.

igdirda-atik-kagidim-agac-oldu-kampanyasi.jpg

 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber