sanalbasin.com üyesidir

Iğdır’da yeni eğitim döneminde yeni lise

09 Şubat 2016
0 Haber Yorum

Iğdır’da yıllardır çeşitli binalarda eğitim faaliyeti yürüten 70.Yıl Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Sağlık Meslek) yeni binasına taşındı.
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&

Iğdır’da yıllardır çeşitli binalarda eğitim faaliyeti yürüten 70.Yıl Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Sağlık Meslek) yeni binasına taşındı.

2011 yılı yatırım programına alınan 70.Yıl Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Iğdır Valisi Davut Haner’in ve Iğdır İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’ın girişimleriyle çalışmaları hızlandırılarak 2. dönem eğitim öğretim faaliyeti için hizmete sunuldu. 14 Kasım Mahallesi Sanayi Yolu Özel Haraket binası yanında inşa edilen okul, görsel olarak da göze hitap ediyor. Yeni dönemle birlikte eğitim faaliyetlerine başlayan okula, Iğdır İl Milli Eğitim Müdür Hakan Cırıt, Müdür yardımcısı Muhittin Yücel ve Milli Eğitim İl Şube Müdürü Cevdet Parlar ziyaret gerçekleştirerek, çeşitli incelemelerde bulundu.

Okulu gezerek eksiklikler konusunda okul müdürü Şengül Yıldız’dan bilgi alan Iğdır İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, “Sanayi sitesinin yakınında bulunan arsaya 24 derslikli modern bir okul yapılmıştır..Iğdır’ımız yeni bir okul daha kazanmıştır. Iğdır’ımıza hayırlı olsun..Aynı binada Bilim Sanat Merkezi de olacaktır.” dedi.

IĞDIR  / SERDAR ÜNSAL

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber