sanalbasin.com üyesidir

Iğdır’da TEOG sınavında derece yapan öğrenciler ödüllendirildi

03 Mart 2016
0 Haber Yorum

Iğdır’da TEOG sınavında derece yapan öğrenciler ödüllendirildi
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&

Iğdır’ın Tuzluca İlçesi’nde 2015 TEOG 1. Dönem sınavında dereceye giren öğrenciler İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’ı ziyaret etti. Iğdır İl Milli Eğitim Müdürü Cırıt öğrencilere 2. Dönem TEOG sınavı için “120 tam soru yapan her öğrenciye bir çeyrek altın vereceğim.” dedi.

Ziyarete İlçe Milli Eğitim Müdürü Latif Oğur, şube müdürü Ahmet Özkaplan, TEOG sınavında başarılı olan okul müdürleri ve öğrenciler katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, sınavda üstün performans sergileyen öğrencilerle bir süre sohbet etti.

Cırıt, yaptığı konuşmada; ”Dersleriniz çok iyi çalışın 2. Teog sınavında da aynı başarıyı gösteriniz. 120 tam soru yapan her öğrenciye bir çeyrek altın vereceğim. Yeter ki siz çalışın tam puan alın. Başarınızı arttırmak ve iyi okullara gitmeniz için il genelinde projeler yürütüyoruz. Bizler sizleri fen liselerine gönderebilirsek, en büyük mutluluğumuz bu olur. Sizler fen lisesine giderseniz hayatınızı da garanti altına almış olursunuz ve ondan sonrada istediğiniz mesleğe de girebilirsiniz, hayatınız da kurtulmuş olur. Bu fırsatları iyi değerlendirerek derslerinize çalışınız.” İfadelerine yer verdi.

“Sizlerin sorumluluğunuz var aileniz, öğretmenleriniz sizleri en iyi şekilde yetiştirmek için çalışıyor.” diyen Cırıt, “Sizler geleceğimizsiniz. Bu güzel vatanımız, milletimiz sizlerden hizmet bekliyor. Vatanınıza milletinize, bayrağınıza, dininize sevgi dolu gençler olarak yetişiniz. Başarınızın devamlı olmasını temenni ediyorum. Önemli olan zirveye çıkmak değil, zirvede kalabilmektir. Başarı, ancak süreklilik gösterdiğinde anlam kazanır” ifadeleriyle öğrencilerden çalışma disiplininden kopmamalarını istedi.

Cırıt, öğrencileri, öğretmenleri, idarecileri başarılarından dolayı tebrik ederek, öğrencilere çeşitli hediyeler verdi ve bundan sonraki eğitim -öğretim hayatında da başarılı çalışmalarının devamını diledi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Latif Oğur da Teog 1 de başarılı olan öğrencilerimize Motivasyonu artırma gezisi düzenledik. Sinemaya gittik toplu yemek yedik. Milli Eğitim Müdürümüz ziyaret ettik.Daha sonra Haydar Aliyev Fen Lisesine gidip okulu ziyaret edip öğrencilerimize tanıtacağız.” Şeklinde konuştu.


IĞDIR / SERDAR ÜNSAL

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber