sanalbasin.com üyesidir

Iğdır Milli Eğitim Müdüründen Ehlibeyt Derneği’ne ziyaret

26 Ocak 2016
0 Haber Yorum

Iğdır Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, beraberinde şube Müdürü Yakup Alhan ile birlikte Iğdır Ehlibeyt Alimler Derneği’ne nezaket ziyaretinde bulundu
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&

Iğdır Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, beraberinde şube Müdürü Yakup Alhan ile birlikte Iğdır Ehlibeyt Alimler Derneği’ne nezaket ziyaretinde bulundu.

Cırıt, dernek binasında Dernek Başkanı dini hoca Behlül Salmanlı ve yönetim kurulu üyeleri ile görüştü. Görüşmede Iğdır'ın eğitim sorunları konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

Iğdır Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, “Okullarımızda bildiğiniz gibi Kuran-ı Kerim ve
Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v) efendimizin hayatı seçmeli ders olarak okutuluyor. Bu konuda sizlerin de desteği ile öğrenci sayısını artıralım. Öğrencilerimiz Kuran-ı Kerimi öğrensin, Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v) efendimizin hayatını öğrensin. Benim kapım herkese açıktır. Sizlerle her türlü işbirliğine varım.” dedi.

Dernek başkanı dini hoca Behlül Salmanlı da; “Bu konuda sizlere her türlü desteyi veririz. 
öğrencilerimiz İslamiyet’ş çok iyi öğrenmelidir. Kuran-ı Kerimi, Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v) efendimizin hayatını iyi öğrenmeli ve bilmeli yaşamalıdır. Peygamberimiz Hz .Muhammed (s.a.v) efendimiz vatanına, milletine, bayrağına saygılı insanların yetişmesini istemiştir.Müslüman isek Müslümanlığı tam olarak yaşamalıyız. Örnek insan olmalıyız. Ülkemiz zor günlerden geçiyor. Bunu da aşmanın tek yolu dinimizi iyi bileceğiz, vatanımızı, bayrağımızı, milletimizi çok seveceğiz. Öğrencilerimizin Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v) efendimizin ahlakı ile yoğrulması lazım. Bu da alacakları eğitimle
olur.” şeklinde konuştu.

SERDAR ÜNSAL/IĞDIR

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber