sanalbasin.com üyesidir

İçişleri Bakan Yardımcısı Ersoy: "Terör örgütünün ülke sınırındaki varlığı 700'ler civarına düştü"

22 Aralık 2018
0 Haber Yorum

İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, terör örgütünün eylem yapamaz hale geldiğini belirtti.
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&

Bir dizi gezi ve incelemelerde bulunmak üzere Kars’a gelen İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy ve Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, Kars Emniyet Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı ve Kars Valiliğini ziyaret etti.

Valilik ziyaretinde Valilik Defterini imzalayan İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, Vali Türker Öksüz’den brifing aldı.

Bakan Yardımcısı Ersoy’un ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Türker Öksüz, terör örgütüyle her anlamda çok etkin bir mücadelenin yapıldığını kaydetti.

Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin ile birlikte Kars’ta bulunan İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy Valilikte gazetecilere açıklamalarda bulundu.

İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, “Ülkemiz son yıllarda yukarıdan aşağıya Cumhurbaşkanımızdan başlayarak, devletin tüm kurum ve kuruluşlarıyla teröre karşı topyekün bir seferberlik anlayışı ile etkin bir mücadele yapılıyor ve bunun sonuçlarını da elhamdülillah bütün milletimiz olarak görüyoruz. Hem rakamlarda görüyoruz. Hem sahaya yansımalarda görüyoruz. Türkiye’nin güvenli bir ülke olmasının çıktıklarını ekonomiden, sosyal hayatı kültürel hayata ve turizme kadar her alanda görebilmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Bakan Yardımcısı Ersoy, “Bölgemizde yıllardır, hem insanlarımız üzerinde, hem şehirlerimiz üzerinde hem sosyal hayatımız üzerinde, ekonomik hayatımız üzerinde çok yıkıcı etkilerini gördüğümüz bölücü terör örgütüne karşı da tarihimizin en başarılı sürecine girmiş bulunuyoruz. Bugün artık terör örgütü eylem yapamaz, güvenlik güçlerimizin karşısına hiçbir şekilde çıkamaz. Hem terör örgütüne katılımlar, tarihin en düşük noktalarına düşmüştür. Hem de terör örgütünün ülke sınırındaki varlığı 700'ler civarına kadar düşmüştür. “ şeklinde konuştu.

Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy’un Valilik ziyaretine 65. Dönem Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Kars Milletvekili Ahmet Arslan, Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Kars Milletvekili Prof. Dr. Yunus Kılıç, Emniyet Müdürü Ümit Bitirik, Jandarma Komutanı Albay Osman Kılıç, İl Başkanı Adem Çalkın, AK Parti Belediye Başkan Adayı Enser Erdoğdu’da eşlik etti.

icisleri-bakan-yardimcisi-ersoy-teror-orgutunun-ulke-sinirindaki-varligi-700ler-civarina-dustu-(3).jpgicisleri-bakan-yardimcisi-ersoy-teror-orgutunun-ulke-sinirindaki-varligi-700ler-civarina-dustu-(4).jpgicisleri-bakan-yardimcisi-ersoy-teror-orgutunun-ulke-sinirindaki-varligi-700ler-civarina-dustu-(8).jpgicisleri-bakan-yardimcisi-ersoy-teror-orgutunun-ulke-sinirindaki-varligi-700ler-civarina-dustu-(1).jpgicisleri-bakan-yardimcisi-ersoy-teror-orgutunun-ulke-sinirindaki-varligi-700ler-civarina-dustu-(6).jpgicisleri-bakan-yardimcisi-ersoy-teror-orgutunun-ulke-sinirindaki-varligi-700ler-civarina-dustu-(7).jpgicisleri-bakan-yardimcisi-ersoy-teror-orgutunun-ulke-sinirindaki-varligi-700ler-civarina-dustu-(2).jpgicisleri-bakan-yardimcisi-ersoy-teror-orgutunun-ulke-sinirindaki-varligi-700ler-civarina-dustu-(5).jpgicisleri-bakan-yardimcisi-ersoy-teror-orgutunun-ulke-sinirindaki-varligi-700ler-civarina-dustu-(9).jpgicisleri-bakan-yardimcisi-ersoy-teror-orgutunun-ulke-sinirindaki-varligi-700ler-civarina-dustu-(10).jpg

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber