İŞ ADAMI TURGUT KIZILTAŞ HEMŞERİLERİYLE İFTARDA BULUŞTU,

05 Haziran 2017
0 Haber Yorum

Ankara'da yaşayan Kağızmanlı "Kızıltaş Grup"Yönetim kurulu yönetim kurulu başkanı İş adamı Turgut Kızıltaş Karslı İşadamları,bürokrat siyasetci ve iş adamlarına iftar yemeği verdi,


Ankara'da yaşayan Kağızmanlı "Kızıltaş Grup"Yönetim kurulu yönetim kurulu başkanı  İş adamı Turgut Kızıltaş Karslı İşadamları,bürokrat siyasetci ve iş adamlarına iftar yemeği verdi,
 
Ankara İncikte yeni açılan "LA MOZZA"adli işletmede verilen yemeğe,Aralarında İstanbuldan  katılan,Semih Tufan Günaltay.  STK yöneticileri ve Kağızmanlı hemşerilerimizin de olduğu,İş adamı Semih Tufan Günaltay.Ankara Büyük şehir Basın Yayın Daire Başkanı Ahmet Recep Tekcan,İş Adamı Sefa Çelik,Kemal Çelik,Liman Holdink Genel Kordinatörü Arif Çaçan,İş Adamı Mahmut Arslan,Atk Güvenlik firması Sahibi Cevdet Topbaş,KIA Federasyon Başkanı Erdoğan Yıldırım,Avukat Fesih Kaya,İş Adamı Murat Bozkurt,Çelik Hayvancılığın sahibi iş adamı Ali Nail Çelik,İş Adamı Zeki Gülen,Tassana Mobilya Sahibi Ali İhsan Kiraz ve yaklaşık üç yüz davetli katıldı. 
 
İş adamı Turgut Kızıltaş yemeğe katılan davetlileri kapıda karşılayıp bizzat onlarla ilgilendi. Yemekte kısa bir açıklama yapan Kılıtaş ‘’bu güzel ve hayırlı günde davetimize katılan tüm davetlilere teşekkür ediyorum.
 
Amacımız böyle güzel günlerde hemşerilerimizle birlik ve beraberlik içinde olmak, birbirilerimize olan hasretlerimizi gidermek ve hemşerilerimizle birlikte eğitim, kültürel, sosyal vb. her alanda birbirimize yardımcı olmaktır.’’ Açıklamasında bulundu. 
Davetliler arasında  İstanbul'da gelen iş adamı Semih Tufan Gunaltay'ın katılımı katılımcıları memnun etmiştir, . 
Dualar okundu iyi dilekler sunuldu ve davetliler iftarlarını açtı. İftardan sonra davetliler davet edildikleri için Turgut Kızıltaş’a teşekkürlerini sundular. 

 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)


PLAYER TUŞUNA BAS,KAĞIZMANFM CEPTEN CANLI DİNLE,

 
AnketAnketÇok Okunanlar Çok Okunanlar
Son YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber