sanalbasin.com üyesidir

IĞDIR'DA LİSE MÜDÜRLERİYLE TOPLANTI YAPILDI

11 Şubat 2016
0 Haber Yorum

Iğdır Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt,Iğdır’da bulunan lise müdürleriyle toplantı yaptı.
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&

Iğdır Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt,Iğdır’da bulunan lise müdürleriyle toplantı yaptı.

         Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda yapılan toplantıda Tubitak projeleri, okulların genel durumu disiplin, konuları ele alındı.

                  Toplantıda konuşan Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, lise müdürlerinden şeffaf, iletişime açık ,hoşgörülü,sevgi dolu ve çözüm odaklı bir yönetim anlayışı sergilemelerini istedi.
              Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt ,toplantıda, eğitimin niteliğini arttırmaya yönelik çalışmalar, Avrupa Birliği (AB) ve TÜBİTAK projeleri, öğrenci devamsızlıkları, dönem sonunda yapılacak ortak sınavlar, okullar arasında nakil ve geçişler, bursluluk işlemleri, okul disiplin olayları ve akademik çalışmalar gibi konuları ele aldıklarını söyledi.
                   Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, okul müdürleri şeffaf, iletişime açık ve çözüm odaklı bir yönetim anlayışı sergilemeli, her yöneticinin kendi okulunu hem akademik hem sosyal anlamda ilgi odağı haline getirmek için çalışmalı. Makam odanızda oturmayınız. Öğretmen ve öğrencilerin arasında olunuz. Özellikle teneffüslerde okulunuzun her yerinde olunuz. Öğretmenlerinizle mesai arkadaşlarınızla diyalog içinde olarak sorunları varsa çözünüz. Öğrenci devamsızlığı konusunda hassas olun öğrenci velisine devamsızlığı anında bildirin.Değişen mevzuatları takip edin  Akademik başarılar ile  projeler konusuna da önem verin, AB ve TÜBİTAK projeleriyle yakından ilgilenin öğrencilerinizi her türlü yarışmalara etkinliklere katın.”dedi.

SERDAR ÜNSAL/IĞDIR

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber