Hırsızları Güvenlik Kamerası Ele Verdi!

13 Nisan 2017
0 Haber Yorum

İstasyon Mahallesi Taşlıharman Caddesi üzerinde bulunan bir apartmanda meydana gelen hırsızlık olayını gerçekleştiren şahısları güvenlik kamerası ele verdi.


İstasyon Mahallesi Taşlıharman Caddesi üzerinde bulunan bir apartmanda meydana gelen hırsızlık olayını gerçekleştiren şahısları güvenlik kamerası ele verdi.

Edinilen bilgilere göre; Suça Tahsis Gereği Açıkta Bırakılan Eşya Hakkında Hırsızlık olayı ile ilgili olarak Kars Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık-Yandol Büro Amirliğince bahse konu hırsızlık olayının aydınlatılmasına yönelik yapılan çalışmalarda apartmana ait bina girişinde güvenlik kamera sistemi incelendiğinde şüpheli olarak değerlendirilen 3 şahsın ellerinde ayakkabı olarak değerlendirilen malzemeler ile birlikte binadan çıkış yaptıkları görülmüş, şüpheli şahısların kimlik tespitine yönelik yapılan çalışmalarda iki Suça Sürüklenen erkek Çocuk ve 1 şüpheli erkek şahıs oldukları tespit edildi.

Şahıslar ve çalmış oldukları müştekilere ait ayakkabılar ile birlikte yakalanıp ayakkabılar müştekilere teslim edilirken, olayın şüphelileri çıkarıldıkları Adli Makamlarca Adli Kontrol Kararı ile serbest bırakıldı.

Kars İl Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada; “Halkımızın güven ve huzur ortamını yönelik olarak, suç ve suçluyla mücadelemiz demokratik hukuk kurallarından taviz vermeksizin geçmişte olduğu gibi bundan sonrada büyük bir hassasiyetle devam edecektir.” denildi.,

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)


PLAYER TUŞUNA BAS,KAĞIZMANFM CEPTEN CANLI DİNLE,

 
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber