sanalbasin.com üyesidir

Hanak Belediyesi hem borçlarını ödüyor hem de para biriktiriyor

16 Kasım 2016
0 Haber Yorum

Ardahan’a Hanak ilçe belediyesi ile her geçen gün biraz daha büyüyor ve güzelleşiyor. İlçenin CHP’li Belediye Başkanı Ayhan Büyükkaya;
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&


Ardahan’a Hanak ilçe belediyesi ile her geçen gün biraz daha büyüyor ve güzelleşiyor. İlçenin CHP’li Belediye Başkanı Ayhan Büyükkaya; göreve geldiği günden itibaren ilçenin en büyük sorunlarından bir tanesi olan yol sorununu ortadan kaldırmak için kilit parke çalışması başlattıklarını belirterek, bu çalışmanın tamamlanmasıyla yol sorununu büyük ölçüde tamamlayacaklarını ifade etti.
Büyükkaya, yeni Belediye hizmet binasının yapımına da başlayacaklarını belirterek, şunları söyledi: “Bizim Hanak Belediyesi olarak her hangi bir şekilde kaynak sıkıntımız yok. Önceki dönemlerde birikmiş olan borçları taksitle ödüyoruz. Diğer yandan yeni hizmet binamız için belirlediğimiz kaynak da bankada hazır bekliyor. Bir aksilik çıkmazsa eğer Hanak ilçemize çok kısa bir vadede yeni hizmet binamızda hizmet vermeye başlayacağız. Eğer çalmaz, çaldırmaz ve çalışırsanız yapamayacağınız ve elde edemeyeceğiniz hiçbir iş yok. Ben göreve geldiğimden bugüne kadar hep bu felsefeyle hareket ettim ve bunu başardığıma inanıyorum. Burada İlçemizde halkımızla birlikte biraz daha nasıl büyüyebiliriz, ilçemizi nasıl güzelleştirebilir ve refah seviyemizi yükseltiriz bunları istişare ediyoruz. Arkamızda bizlere inanan halkımızın desteği ile daha güzel projelere imza atacağımıza inanıyorum. Ayrıca Doğuanadolu Kalkınma Ajansına sunduğumuz bir projeyle 400 bin lira alarak konferans salonu ve işyerleri yaptık. 2017 çalışma sezonu içerisinde bu binayı geçici hizmet binası olarak kullanıp yeni binamızı da tamamlamış olacağız.”
kha

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber