sanalbasin.com üyesidir

Gülben Ergen’e Digor Bacalı’da sevgi seli

22 Nisan 2013
0 Haber Yorum

Gülben Ergen’e Digor Bacalı’da sevgi seli
Duyuru
KARACA PETROL NARİN KALE CADDESİNDE HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR,
&

 

Milli Eğitim Bakanlığı ile gerçekleşen protokolle başlatılan “Çocuklar Gülsün Diye Derneği’nin 14. anaokulunun açılışı için Kars’ın Digor ilçesine bağlı Bacalı Köyüne giden ünlü sanatçı Gülben Ergen sevgi seliyle karşılandı.
 
ASKERLERLE FOTOĞRAF ÇEKTİRDİ, KUZULARLA MELEŞTİ
Ünlü Sanatçı Gülben Ergen’in Kars Havalimanı’ndan köye gidişi de renkli görüntülere sahne oldu. Güvenliği sağlamak için köy girişinde nöbet tutan askerlerle tokalaşan ve onlarla hatıra fotoğrafı çektirten Gülben Ergen, askerlerle kaç saat nöbet tuttuklarını ve görevde her hangi bir sıkıntıyla karılaşıp karşılaşmadıklarını da sordu. Askerin yardımıyla fotoğraf çekildiği duvardan inen Ergen, askerlere dua ettikten sonra köylü çocuklarla el ele yürüyüşe çıktı.
 
ERGEN, KUZULARLA MELEŞTİ
Ergen bu arada otlamaya çıkan kuzuların melemelerine de eşlik etti ve bir süre kuzuların melemelerine karşılık vererek sesini duyurmaya çalıştı. Ergen köyde ev ziyaretlerinde de bulundu. Ergen, 1 yaşındaki Muhammed’i kucağına alıp sevdikten sonra okula doğru yola koyuldu. Sabırsızlıkla okulu görmek istediğini söyleyen Ergen, köylülerle hatıra fotoğrafları çektirmeyi de ihmal etmedi.
 
ERGEN’E SEVGİ SELİ
Sanatçı Gülben Ergen, törenin düzenleneceği ve açılışı yapılacak olan okula geldiğinde de Bacalı köylülerinin sevgi gösterisiyle karşılandı. Alkış ve tezahüratlar eşliğinde okul bahçesine giren Ergen’i bayanlar ve genç kızlar bolca sarılıp öptüler.
 
MİNİK ÖĞRECİLERE YAKIN İLGİ
Ergen, sevgi gösterileri eşliğinde okula girerek sınıfları tek tek gezdi ve minik öğrencilerle kucaklaşıp sohbet etti. Miniklerle kenti şarkılarını da birlikte okuyan Ergen, çocukların yüzlerini bile mendille temizledi, onları tek tek öperek bağrına bastı ve kulağındaki iltihaplanmadan dolayı sürekli ağlayan 3 yaşındaki bir çocuğu da kucağına alarak okula götürüp kendi elleriyle şurup içirdi. Ergen okul çıkışında da sevgi seli nedeniyle zor anlar yaşadı ve güçlükle okuldan ayrılabildi.
(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – BEDİR ALTUNOK

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber